Etekli Sosyal Medya Delikanlıları

Harun Atalay

       Şu sosyal medya maymunları, deli kanlıları, efeleri .

       Toplumun sistem dışına ittiği silik  genelde Gerçek hayatta  bir baltaya sap olamamış  ama Sosyal  Medyada  cambazlık yapanlar  yine dedikoduyu atıyor fake hesaplarından.  

       Kime kızdıysan, kimden hoşlanmıyor,  hatta kimin tipini beğenmiyor  yada birileri zamanında  ayağınıza  bastıysa Saldır sosyal medyadan.

       Uyanık sosyal medya fareleri, Ülkemizde sosyal medya üzerinden saldırıların  havada kalacağını iyi biliyor.

       İşin ilginci  sosyal medya üzerinden açılan bir çok fake hesapları genelde bayan isimleriyle açan  erkeler oluşturuyormuş.

       Hani PKK’nın Güneydoğu’da yada büyük şehirlerde etek giyen militan erkekleri gibi.

       Son günlerde ilimiz siyasetinde  istedikleri oyunu o yada bu nedenlerle  sahnelemeyen bu  etek giyinimliler soluğu  sosyal medya üzerinden açtıkları sahte  hesaplarla yapmaya başlıyorlar.

       Düşmanın bile  delikanlısını özler olduk.

       Karı kılığında dolaşan binlerce dansöz, atıyor iftirayı hoop ortadan kayboluyorlar.

       Ülkemizde yaşanan  FETÖ  Hainliğinin ardından  FETÖ’cuların yeni taktiği  gözüne kestirdiğin sevmediğin  yada zamanında  kuyruklarına bastıkları için sahte hesaplardan  saldırma taktiği bakalım  nereye kadar, kime kadar  uzanacak.

       FETÖ/PDY  Örgütünün  sinsice Devletin ve özel sektörün  içine gizlemiş  unsurları er yada geç  Devletimizin  ve milletimizin güçlü duruşu sayesinde  tek tek temizlenecektir.

       Öyle sahte hesaplarla  sosyal medya hesapları üzerinden  İl Başkanına, Belediye Başkanı ve yardımcılarına saldıran etek giymiş deli kanlılar da elbet bir gün ortaya çıkacaktır.

       Bu sahte hesaplarını bireysel açanlar yada birilerinin aklıyla hareket edenler  elbet yine ipleri kimlerin elindeyse  iplerini tutanları  ya deşifre ederler yada   bu sahte hesaplarının  menfaatlerine ters düşenleri deşifre ederler.

       Dünyada  hele hele böylesi bir ortamda  hiç bir şey gizli kalmaz.

       Ülkemin  Adalet ve Emniyet kurumları böylesi hassas bir dönemden  geçerken  kimin neci olduğunu biliyordur.

       Birilerinin, birileri hakkında sahte hesaplarla  “Şucu-Bucu” yaftası yapıştırmasına gerek yok.

       Ayrıca Hz Muhammet efendimize öz amcası  Ebû Leheb  Peygamber efendimize inanmamış   hanımı ve kendi için  Kur'an-ı Kerîm'in 111. sûresi olan Tebbet Sûresi'nde Ebu Leheb'e ve karısına beddua edilmiş bir amcadır.

       Kimsenin bir başkasının işlediği suçu ne bu dünyada ne diğer tarafta  çekmeyeceği gibi Kardeşin  yada yakınlarının işlediği bir suçtan dolayı kimse kimseyi suçlayamaz.

       Böylesi bir hal ve hareketin ne din, ne de diyanette yeri yoktur.

       İftira Dünya üzerindeki en ağır suç ve vebali Kul hakkıdır.

       Gerçi böyle düşünseydi insanlar bir birine böylesi salya sümük saldırır mıydı?

       Kalın sağlıcakla hepinizin kirpiklerinden öperim.

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı