Bu Sessizlik

Harun Atalay

            Aksaray’da bir çok kişi kurum  ve kuruluş 15 Temmuz Akşamı yaşananların sanrım hala  ciddiyetini kavrayamadı. 

            Ülkemizin geleceğine, Demokrasisine, Milli İradesine Kast eden FETÖ /PDY Örgütünün Ülkemize  yaşattığı kabusun ardından. Meydanlara dökülerek Milli iradesine Ülkesinin geleceğine  sahip çıkan halk .Ülkesine göz diken hainlere gereken dersi Meydanlara  çıkarak Dünya’ya  meydan okuyarak kanıtladı.

            15 Temmuz ihanet gecesinin ardından bir çok kuruma sirayet etmiş  FEÖ /PDY  Unsurlarını Adliyede ve  Emniyetten  hızlıca  tasfiye ederek Derdest eden  Aksaray Valiliği Cumhuriyet Başsavcılığı ve Emniyet  ellerinde kalan Cesur  Ülkesini milletini seven bir avuç  vatan evladıyla Ülkesine kast eden bu cani terör örgünün İlimizdeki Unsurlarını  ivedi bir şekilde  gecesini gündüzüne  katarak tasfiye etti etmeye de devam ediyor.

            Yalnız yaşanan  bu İhanet  gecesinden buyana  ellerinden gelen gayreti gösteren  Aksaray Valiliği Cumhuriyet Başsavcılığı   ve il Emniyetimiz dışında  Diğer Kurum ve kurumlarda bir sessizlik  olduğu gözden kaçmıyor.

            Öyle ki FETÖ/PDY Aksaray gibi Muhafazakar bir ilde daha hızlı bir yapılana  daha rahat hareket etme zeminine sahipti. Oysa 15 Temmuzdan  bu yana STK’lar başta olmak üzere Kamu kurum ve kuruluşlarda  6 İlçede de 15  Beldede Belediyesinde  çeşitli özel sektörlerde  ilimizde bu kadar mı bu örgüte Yardım ve yataklık eden var.

            Ben 15 Temmuz İhanet gecesinden buyana  bu hain  terör örgüte Yardım ve yataklık eden, tespit edilen, göz altına alınan yada tutuklanan.  Aksaray Valiliği, Cumhuriyet Başsavcılığı  ve  İl Emniyet Müdürlüğümüzün gayretleri sayesinde olduğuna inanıyorum.

            Lütfen  15 Temmuz İhanet gecesinin  Ülkemizi ne denli bir uçuruma sürükleyen  böylesi bir İhanet Terör örgütünün  Ülkemizin her tarafına sinsice  girmiş tüm unsurlarının açığa çıkartılması bulundukları konumları daha fazla işgal etmemeleri için her Yurttaşın  Kurumunun açığa çıkartması  bir vatandaşlık borcudur. 

            Yine  Aksaray’da  Hain Terör örgütüne  her ne amaçla olursa olsun  yardım yaptığı  belirlenmiş  isimlerin, ticari kurumların, hassasiyetle belirlenmesi ve bu kurumlar için gerekli yasal çalışmaların acilen yapılması gerekmektedir. Öyle ki  Aksaray’da bir çok ticari kuruluş sahibi  bu örgüte üye olmak Maddi destek sağlamak nedeniyle göz altına alınan yada tutuklanan  bir çok firma ve ortakları  hali hazırda işlerine devam ettiği görülmektedir.

            Bu cennet vatanın  her türlü nimetlerinden faydalanarak  Bu Millete ihanet edenlere yağmurlu havada bir bardak su veren  en az  bu hain terör örgütüne yardım etmiş kadar suçludur.

            Devlet yönetimi şüphe kabul etmez.

            Aksaray FETÖ /PDY Terör Örgütü Unsurlarını hep birlikte  el ele çözmelidir. 40 Yıl boyunca Ülkemizin  her alanına sirayet etmiş  bu örgütün  tüm unsurları öyle birkaç Kurumunun öz verili çalışmasıyla temizlenmesi bir hayli zaman alacaktır.

            Aksaray tüm  uz lavlarıyla  içindeki bu hainleri temizlemedir bu bir yurttaşlık görevidir.

            Başka Türkiye yok onlar  bu Ülkeye hiç acımadan bizleri koynumuzda beslediğimiz Yılan olarak  haince soktular.

            Ülkemizin geleceği neslimizin bekası için  bu hain Terör örgütüne  Milletçe  sert bir darbe vurma sırası bizde.

            Kalın sağlıcakla Hepinizin Kirpiklerinizden  öperim .

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı