Polisimizin Elinde “Antibiyotik”

Harun Atalay

Güzel Ülkemin ekmeğini yiyip her türlü nimetlerinden faydalanıpBir çok insanın hayal bile edemeyeceği hayatı sürüp sonrada Vatana ihanet eden İhanetçilerin inlerine girilmeye devam ediliyor.

15 Temmuz Gecesi Mevla’m tarafından gözetilen bu güzel Ülke.

Milli İrade ve Kahraman Polis gücüyle birleşince erken zafer sarhoşluğuyaşayan Vatanhainlerine DünyadaCehennemi yaşattı şükürler olsun.

Kara Temmuz gecesinden bu yana Ülkem ve Aksaray hızla normalleşme sürecine girdi.

Dünyanın hiçbir ülkesi yoktur ki “Böylesi büyük bir belayı hızlı bir şekilde atlatıp bir taraftanda günlük hayatını yaşasın.”

Ülkem insanı Dünya’ya Bir Milletin Ülkesine, Milli iradesine nasıl sahip çıkabileceğinin en güzel örneğini veriyor.

 

Eminimki Yıllar sonra Tüm dünya üstünde ki Asker Üniformasıyla vatanhainliğiyapan  güçler ile Milletin sadece kuru canıyla kahramanca nasıl mücadele ettiğiniÜniversitelrinde  ders olarak anlatacak.

15 Temmuz Gecesinden buyana tüm Ülkemde olduğu gibi Aksaray’dada  Emniyet güçlerimiz  olağan üstü bir çalışma temposunda.

Emniyet Müdürümüzden başlayarak konuştuğum bir çok kahramanpolis

Sırtlarında  yaka  Ellerinde antibiyotik ilaçlar  uzun süre ayakta kalmalarından mütevekkil ayaklarında oluşan çeşitli sıkıntıları  günde 8 saat dinlenerek ayakta;

Uyku işini nasıl hallediyorsunuz diye soruyorum ?

“Yeterki Milletimizin huzuru yerinde olsun  biz bir şekilde üstesinden geliriz diyorlarlar”.

  Canlar Yaşanan felaketin bilmiyorum ne kadar farkındasınız ?

Bu hainliğinbertaraf edilmesinde şüphesiz ki Millet Polis iş birliği ayrı bir destansı hadise.

15 Temmuzdan bu ayana Gecesini gündüzüyle harmanlayan Polisimizin hakkı ödenmez.

Çok değil İlimizde 2 Ay Önce  Aksaray Emniyet Müdürümüzün sözde merkeze alındığını her ortamda dillendiren  rüzgara göre yön değiştiren  her fırsatta Polise vur abalıya yapanlar  şimdilerde  Emniyet Müdürlüğünün önünden hiç ayrılmıyorlar.

Ey Güzel Allah’ım Sen bu dünyada çevremizdeki fırıldakları bir kez daha tanıma imkanı verdinya verdiklerine sonsuz şükürler olsun. 

Her fırsatta Emniyet güçlerimize saldıran hakaret eden  onları toplum nazarında asılsız iftiralar ile  suçlayanların yüzlerine dikkatlice  bakıyorum son günlerde.

Polisimiz İyade-i  itibarınıngöğüslerinde taşıdıkları yıldızları kadar parlatmayı hak ediyor.

Aksaray Belki bir çok kamu yöneticilerikonusunda şansız olabilir ama Emniyet Düzeyinde  son yılarda başarılı bir grafik çiziyor

İlimizde son yıllarda görev yapmış Emniyet Müdürlerimizin konumlarını sanırım biliyorsunuz.

İlimize 17/25 Gibi zor bir zamanda  atanan Emniyet Müdürümüz Mehmet Aslanın işi aslında bir çok Meslektaşından daha zordu.

Sayın Aslanın İlimize Emniyet Müdürü olarak atandığı aylarda buna benzer bir yazıyı kaleme almıştım.

Düşünsenize  yeni göreve atanmışınız  ve mesai arkadaşlarınız arasından FETÖ Örgütüne mensup olmayan  insanları bulup onlarla çalışacaksınız.

O zamanlar OHAL yok Örgüte üye olan tanıyor gerekli uzaklaştırmaları yapıyorsunuz ama bir taraftan da  elinizi kolunuz bağlayan birçok bürokratik engel.

Ben Sayın Aslan’ın  2 Yılı aşkın bir sürede FETÖ Yapısının gerek kurum içinde gerekse dışardaki unsurlarıyla  başarıyla ve hakkaniyetle mücadele etiğini  gözlemledik.

Kime güveneceğini bilemediğiniz ortamda Emniyet içinde yetişmiş her konuya hakim kişileri bulacaksınız onları ayıracaksınız ayrıca Adliye ayağıyla uğraşacaksınız sonrada İlde Peş peşe Bu terör örgütü unsurlarıyla mücadele edeceksiniz.

Harikasın Sayın Emniyet Müdürüm ve Kıymetli Müdür Yardımcılarımız şube Müdürlerimiz ve tabiki sahada  gecesini gündüzüyle harmanlayan Demokrasinin Milli iradenin Yılmaz  Polisleri.

Türk Milleti size Minnettardır.

Allah Tırnağınıza zeval vermesin 

Kalın sağlıcakla Hepinizin Kirpiklerinden öperim.

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı