Fetönün Her Türlü Oyununu Bozan Gizli Kahramanlar Var

Harun Atalay

      “Su uyur düşman uyumaz.” sözünü lütfen sıkça anımsayalım.

      Bu asil devletin birliğine ve bekasına göz diken harici ve dahili düşmanlar, akla mantığa sığmayan komplo teorileriyle, bıkmadan, usanmadan pis oyunlarını bir bir eyleme dönüştürüyorlar.

      FETÖ-PDY Terör örgütünün gizli kalmayı başarmış hücreleri fırsat buldukça çeşitli renklerde hortlayıp karşımıza çıkıyorlar.

      İlimiz başta olmak üzere Ülkemizin birçok şehrinde FETÖ Terör örgütünün Gaybubet evlerinin olduğunu sanırım birçoğunuz haberlerde okumuşsunuzdur.

      Belki çok dikkat etmediniz ama sizlere bu hain örgütün Gaybubet yani sır ya da gizli ev anlamına gelen son oyunlarını anlatayım.

      FETÖ Terör örgütüne mensup olanlar ama bir şekilde açığa çıkmayanlar başta ilimiz olmak üzere çeşitli illerde bu Gaybubet evlerini kurarak FETÖ Terör örgütünden aranan kaçakları ve yurt dışına kaçmak isteyenleri bu evlerde saklıyorlar.

      FETÖ Terör örgütüne mensup ama açığa çıkmamış bir çok örgüt üyesi ilimizde ve diğer illerde bu evleri kiralarken anneannelerinin ya da örgütün  ülkemizde herhangi bir okulunda, üniversitesinde okuyan öğrencilerin kimlik bilgileriyle bu evleri kiralayarak aranan örgüt üyesi arkadaşlarını bu evlerde barındırdıkları, yine bu hain örgütün açığa çıkmamış üyelerinin Amerika üzerinde yeni haberleşme yönteminin olduğunu ve Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı ile Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışmaları sonucu bunların nasıl deşifre edildiğini bilmenizi isterim.

      Her zaman 18 yaşında olan devletimiz terör örgütlerinin her türlü hainliğini ve hareketini sessizce ve dikkatlice takip ediyor.

      FETÖ terör örgütünün ilimizde 7 ayrı noktada konuşlandırdığı Gaybubet evlerine Emniyet tarafından titizlikle sürdürülen teknik takip sonucunda eş zamanlı operasyon yapılıyor ve toplamda 42 kişi göz altına alınıyor.

      Örgütün son yapılamasını deşifre eden Emniyet mensupları, göz altına aldıkları terör örgütü üyelerinin sorgularının ardından FETÖ Terör örgütünün “Yok artık!” dedirtecek verilerine ulaşıyor.

     Örgüt üyeleri sahte sosyal medya hesapları açarak, hükümeti zor duruma düşürecek çeşitli paylaşımlar içinde bulunuyorlar.

     Bayan örgüt üyelerinin 15 Temmuz’dan hemen sonra hamile kalın emriyle hamile kalarak yakalanmaları halinde de hamile mağdur edebiyatı yaparak kamuoyu önünde devleti ve polisi itibarsızlaştırma çalışmalarına varana kadar birçok sinsi planları deşifre dilmiştir.

      Yine gizli haberleşme ve kuryeler ile Ankara’dan Gaybubet evlerine para transferleri Emniyetin başarılı operasyonu sayesinde deşifre edilmiştir.

      FETÖ terör örgütü silahlı bir örgüttür ve bu örgütü hala masum gibi göstermek isteyenler aslında bu örgütün kamuoyunda yapmak istediği “Mağduruz” propagandasına alet olmaktadırlar.

         Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı başta olmak üzere Aksaray Emniyet Müdürlüğündeki vatan sever mensuplar, Türkiye genelinde FETÖ Terör örgütüne en büyük darbeyi vuran iller arasında ilk sırayı almaktadırlar.

          FETÖ Terör örgütünün akla hayale sığmayacak birçok çalışmasını dikkatlice takip eden ve deşifre eden ilimiz Cumhuriyet Başsavcılığı, Emniyetimiz ile onlarca başarılı operasyonlara imza atmıştır.

       Öyle ki Aksaray’da yakalanan birçok FETÖ Terör örgütü mensubunun verdiği ifadeden yola çıkan Emniyet mensuplarımız yine birçok ilde Kripto Fetöcülerin yakalanmasına yardımcı olmuşlardır.

        Düşmanda hile hurda bitmez canlar.

        Olayları her yönüyle dikkatlice analiz etmek gerekmektedir.

        FETÖ terör örgütü üyelerini diğer terör örgütlerinden ayıran en büyük özeliği, diğer terör örgütü üyelerinin renklerinin açıkça belli olmasıdır.

         FETÖ-PDY terör örgütü üyelerinin nasıl bukalemun olduklarını kamuoyuna anlatmamız ve her türlü anti tezlerine karşı önlem almamız gerektiği gerçeğini dikkatlice anlatmamız gerekmektedir.

         Bu yüzden adımlarımızı daha dikkatli atmalıyız

        Kalın sağlıcakla. Hepinizin kirpiklerinden öperim!

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı