Yıldız, “Aksaray’da Yetenekli Gençlerimizi Ortaya Çıkaracağız”

Yıldız “Aksaray’ın Güzel Bir Stada İhtiyacı Var”

TSYD Aksaray İl Temsilcisi Harun Atalay ve Güncel Gazetesi Spor Muhabiri Mustafa Altınsoy; Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Müdür Yardımcısı Serdar Baydar’ı ziyaret ederek tadilatı devam eden Dağılgan Stadı şeref tribünü ile misafir seyirci tribününde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yıldız, “Aksaray’da Yetenekli Gençlerimizi Ortaya Çıkaracağız”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Aksaray’ın birçok spor branşında başarılı ve yetenekli sporcuları olduğunu belirterek “İlimizde Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığımızın çok güzel yatırımları olmuş. Bugün çevremizdeki birçok ilde olmayan tesislerimiz var. İlçelerde de durumumuz gayet iyi. Tabi bizler bu mevcut durumun üzerine neler ilave eder, gençlere daha çok spor yapmaları için nasıl imkânlar sunabiliriz diye çalışıyoruz” dedi.

“Tadilat Bittiğinde Çok Çok Güzel Olacak”

Dağılgan Stadı’nın şeref tribünü ile misafir seyirci tribününün düzenleme çalışmalarının ivedilikle devam ettiğini belirten Yıldız, “Aksaray ülkemizde birçok ilde olduğu gibi futbolu seviyor. Gönül ister ki Aksaray yeni bir stada kavuşsun. Bununla ilgili siyasilerimiz çalışıyor. Dağılgan Stadı’nın tadilatı bittiğinde eski halinden çok çok güzel bir görünüme kavuşacak. İnşallah Dağılgan Stadı’na bir de tartan pist yapmayı planlıyoruz ve şimdilik bizler bu statta müsabakalarımızı izleyeceğiz. Az önce belirttiğim gibi Aksaray’a güzel bir stat yakışır” ifadelerini kullandı.

“Aksaraylı Gençleri Kazanacak Proje Yolda”

Milli Sporcu olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Ankara Büyükşehir Belediyespor ve milli takımlarda judo antrenörü olarak görev yaptığı dönemde Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi Üyesi Çocukları Topluma Kazandırma Projesi kapsamında bin çocuğu topluma kazandırdıklarını belirterek “Bu çocuklardan 60’ı Judo Milli Takımlarında görev yaptı. Bu isimlerden 22′si BESYÖ’yü kazandı ve şu anda beden eğitimi öğretmeni olarak judo antrenörü görevi yapıyorlar. Aksaray’da yetenekli gençler var. Onları topluma kazandırmak için ben ve mesai arkadaşlarım yoğun bir çalışma içindeyiz. Önümüzdeki aylarda sizlerle güzel haberi paylaşırız” şeklinde konuştu.

“Ortak Derdimiz Aksaray'ın Hak Ettiği Stada Kavuşması”

TSYD İl Temsilcisi Atalay’da “Sayın Müdürümüze gecikmiş bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Dağılgan Stadı’ndaki yenileme çalışmasını yakından takip ediyorduk. Bugün Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Yıldız’ın spor camiasının başarılı bir ismi olarak ilimize çok güzel hizmetler verebileceğine tanıklık etmenin mutluluğunu yaşadık.

Sayın Yıldız’a ben ve sevgili meslektaşım Mustafa Altınsoy, Dağılgan Stadı hakkında birkaç öneride bulunduk. Sayın Müdürümüz de bu önerilerimiz ile yakından ilgileneceğini söyledi. Hepimizin ortak derdi Aksaray’ın hak ettiği güzel bir stada kavuşması. Sayın Müdürümüze görevinde başarılar diliyor, bir spor adamı olması hasebiyle ilimizde çok başarılı işler çıkaracağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı. Harun Atalay’ın Özel Haberi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı