Yeni Umutlar Ve Yeni Adımlarla Ziyaretlerine Başladılar

7.Dönem TOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu ziyaretlerine başladı. Göktaş, “Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler her zaman sizlerin destekçiniz olacağız. Yeter ki siz kadınlarımıza dokunan yaratıcı, sürdürülebilir, yapıcı, uygulanabilir, istihdam artırıcı projelerle gelin."

Yeni Umutlar Ve Yeni Adımlarla Ziyaretlerine Başladılar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Berrin Özan, Başkan Yardımcıları Sedef Özdal, Tuğba Bozkurt, Yasemin Akın ve İl İcra Komitesi üyeleri, yapılan seçimlerin ardından, ilk ziyaretlerini Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Cüneyt Göktaş ve ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin’e gerçekleştirdi.

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Ünver’de kadın girişimcilere eşlik etti.

Başkan Özan, ziyarette yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı, Kadın Girişimciler Kurulu olarak öncelikli hedeflerinin; kadınların gücünü ve potansiyelini ortaya çıkaracak projeleri hayata geçirmek ve kadın istihdamının önünü açacak girişimlerde bulunmak olduğunu kaydetti. Özan, bu konuda başta en büyük destekçileri ATSO ve Ticaret Borsası olmak üzere ilgili bütün STK’lar, kurum ve kuruluşlarla irtibat ve istişare içinde bulunacaklarını söyledi. Teşekkür etti.

 

“Yeni Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Kamuoyunda Takdir Gördü”

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Cüneyt Göktaş, yeni umutlarla, yeni adımlarla yola çıkan 7. Dönem Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, sosyal farkındalık çalışmaları ile birlikte yenilikçi ve çağa uygun teknolojik projeler üretmeleri tavsiyesinde bulundu. Oda olarak her zaman kadın girişimcilerin destekçisi olacaklarını söyleyen Göktaş, yeni dönemde oluşan Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yönetiminin kamuoyunda takdir ile karşılandığının altını çizdi.

Başkan Göktaş, "Kadın girişimcilerimizin bu birlikteliğini görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki yeni dönemde birlik ve beraberlikle hep birlikte çalışan üreten tüm kadınlarımız adına güçlü ve ses getiren faaliyetleri hayata geçireceğiz. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ve Hamit Özkök başkanımız nezdinde Ticaret Borsası olarak toplumu kuran siz girişimci kadınlarımızla birlikte hep beraber başarılı projelere imza atacağız” dedi. 

 ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, Yeter ki siz kadınlarımıza dokunan yaratıcı, sürdürülebilir, yapıcı, uygulanabilir, istihdam artırıcı projelerle gelin diyerek kurula çalışmalarında başarılar diledi.

 

“Kadın Girişimciler Olarak Tüm Çalışan Kadınlarımız Adına Üzerinize Büyük Görevler Düşüyor” 

 

ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin ise, Başkan Berrin Özan ve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Kadın Girişimciler olarak kendilerine büyük görevler düştüğünü ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kadın girişimciler olarak iş hayatında temsilen tüm çalışan kadınlarımız adına üzerinize büyük görevler düşüyor. Diliyorum ki kadın girişimcilerimiz ve genç girişimcilerimiz, yaptıkları çalışmalarla iş dünyasının rol modelleri olsun. Aksaray iş dünyasında ki başarılar kadın ya da erkek değil, başarı örnekleri olsun. Kaynaklarımızı en az düzeyde kullanarak başarıya ulaşmalıyız. Bizlere getirdiğiniz her öneriyi çözümüyle beraber getireceksiniz ki talep eden olmadan, beraber bir başarıya imza atalım.  Her zaman destekçiniz. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum” diye konuştu. Haber: Dilek Eyüboğlu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon