Yargıtay Savcısı Akın Atalay’ı Ziyaret Etti

 Savcı Akın’dan Unutulmaz Veda

Yargıtay Savcısı Akın Atalay’ı Ziyaret Etti

Yaklaşık 3,5 yıl ilimizde en kritik zamanlarda görev yapan bir önceki Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı ve Yargıtay Cumhuriyet savcısı Ramazan Akın Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Harun Atalay’ı ziyaret ederek vedalaştı.

Aksaray Cumhuriyet savcısı iken Yargıtay Cumhuriyet savcılığına atanan Ramazan Akın, İmtiyaz Sahibi Harun Atalay’ı ziyaret ederek vedalaştı. Ziyarette “Aksaray’da görev yaptığım süre boyunca çok verimli çalışmalar yaptık” diyen Savcı Akın “Devlete görevli her birey belirlenen zamanlar ve makamlarda görevlerini yaparlar ve başka görev alanlarına geçiş yaparlar.

Aksaray’a gelmeden önce de ülkemizin birçok güzel il ve ilçelerinde bulundum. Anadolu’nun bu güzel ilinde yaklaşık üç buçuk yıl görev yaptım. Aksaray’ı ve Aksaraylı Hemşehrilerimi çok sevdim. Bu sevginin karşılıklı olduğuna inanıyorum. Aksaraylı hemşerilerimizin Ankara’da bir yakını daha oldu. Başkent’e yolu düşen hemşerilerimi beklerim” diye konuştu.

 

“Unutulmayacak Bir Başsavcı Oldu!”

 

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Atalay da “Yargıtay Cumhuriyet savcısı Ramazan Akın’ın Gazetemize yaptığı ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Sayın Savcımızın ilimizde görev yaptığı süreçte FETÖ/PDY Terör Örgütü başta olmak üzere birçok suç ve suç örgütüyle yaptığı başarılı mücadelesine hep birlikte tanıklık ettik. Sayın Savcıma Yargıtay Cumhuriyet savcılığındaki yeni görevinde başarılar diliyorum. İlimizin tarihinde unutulmayacak bir Cumhuriyet Başsavcımız oldu. Yolu açık, başarıları daim olsun” ifadelerini kullandı. Haber: M. Erhan Bölükbaş

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon