Vali Aydoğdu  “Ekip Havası Oluştu”

 Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu İl Genel Meclisini ziyaret etti. Meclis Başkanı Mehmet Tüzün ve beraberindeki heyet ile karşılanan Vali Aydoğdu ile Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray İl Genel Meclisinin Eylül Ayı Olağan Toplantısı 1. Birleşim toplantısına katıldı.

Vali Aydoğdu  “Ekip Havası Oluştu”

Toplantıda konuşan Vali Aydoğdu “İl Genel Meclisi bizim ailemiz, Aksaray da en sevindirici olan belediyemiz, valiliğimiz milletvekillerimiz il başkanlarımız ve meclis üyelerimizle hep beraber bir ekip havası oluşmuştur” dedi.

Aksaray’da valilik ve belediye iş birliğinde önemli projelerin hazırlıkların tamamlandığını ve işleme alınacağını söyleyen Vali Aydoğdu, “Belediye başkanımız ile beraber Aksaray da kırılma noktası olacak; İl Genel Meclisimizin de karar verdiği güzel bir şey yapıyoruz. Ne yaparsanız yapın marka değeriniz yoksa hiçbir şey yapamazsınız. ‘Âşıklı Organik Market’in kurulması yönünde İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisinden kararlar geçti. Belediyenin yanındaki boşluk alan kurulan şirkete tahsis edildi. Belediyemiz burada hazırlanan tip projesini bitirdi. Aşıklı Organik marketi açtığımızda burada ürünlerimizi marketing yaparak marka değeri ile tescilleyip satmaya başlayacağı. Burada 6-7 ay sonra Aksaray’ın neyi var? Dendiğinde marketteki her şey Aksaray’ın dediğinizde iş biter” ifadelerini kullandı.

Başarılar Diledi

Belediye Başkanı Evren Dinçer ise yaptığı konuşmasında Koronavirüs pandemisi sürecinde Aksaray İl Genel Meclisinin çalışmalarını azimle sürdürdüğünü kaydetti. Dinçer “Sayın Valimizi de katmış olduğu ivme ile yerelde ve merkezde Belediye olarak yapılacak iş birliğine her zaman hazırız. İl Genel Meclisimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Haber: Muhammet Küçüker

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı