Vali Aydoğdu “Aksaray 6 Ayda Türkiye Gündemine Yerleşecek”

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş ve beraberindeki heyet geçtiğimiz haftalar içerisinde yayımlanan kararname ile göreve başlayan Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve Ticaret İl Müdürü İsmail Sevim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Aydoğdu “Aksaray 6 Ayda Türkiye Gündemine Yerleşecek”

Heyeti makamında kabul eden Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu “İç Anadolu Bölgemizin tarihi güzellikleriyle dolayı Aksaray’da görev yapmaktan dolayı onur duyuyorum” dedi.

“Öncelikle tüm şehrimizin ve iş dünyamızın bilmesini istiyorum ki ben köyleriyle, kasabalarıyla, ilçeleriyle birlikte tüm şehrin valisiyim” diyen Aydoğdu “Aksaray’ın tanıtım noktasındaki zayıflığını çok üst düzeylere çıkarmak adına tüm ekibimle çalışmalara başladık. Aksaray için üreten ve hizmet eden herkesin yanında olacak ve tüm desteğimi vereceğim. Organize Sanayi Bölgesinden, Tarım ve Hayvancılığa her sektörde iş dünyamıza imkânlarımızı sunmaya çalışacağız.

Benim ve benimle çalışacak herkesin tek bir amacı olacaktır oda çalışmaktır. Gece demeden gündüz demeden mesai saatlerini bir an bile düşünmeden sonuca ulaşmak adına hep birlikte bu şehir için çalışacağız. Milli Eğitim kökenli bir öğretmen olarak Aksaray’da binlerce evimize kütüphaneler kurarak çocuklarımızın ve gençlerimizin okumaya olan sevgisini artıracağız. Günümüz dünyasının yazılım ve bilişimle ilerlediğinin bilincinde olarak okullarımızda çok daha fazla kodlama ve yazılım sınıfları oluşturacağız. Sanatçılarımızı, medya sektörü temsilcilerimizi ve ülkemizin önde gelen isimlerini Aksaray’a davet ederek Aksaray’ın adını tüm Türkiye’ye tanıtacağız. İnanıyorum ki 6 ay içerisinde şehrimiz Türkiye’nin gündeminde olacaktır” ifadelerini kullandı.

“Görevde Başarılar Diledi”

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş ise Aksaray’ın önemli projeleri ile ilgili bilgi verdi. Göktaş “Aksaray için çalışmaktan başka gayesi ve amacı olmayan bir Vali’ye sahip olduğumuz için iş dünyamız adına çok mutluyum. İnşallah Aksaray’ın geleceğini ortak aklın gücüyle birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu. Valilik ziyareti sonrasında Aksaray Ticaret İl Müdürü İsmail Sevim’e ziyaret gerçekleştiren ATSO Heyeti, hayırlı olsun dileklerini iletti. Heyet birlikte ortak aklın gücüyle çalışacaklarını İl Müdürü İsmail Sevim’e aktarırken görevinde başarı diledi. Haber Merkezi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı