Vali Ali Mantı’dan Bayan Futbol Takımına Destek

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bayanlar 2’İncü Ligi’nde Aksaray’ı temsil eden Aksaray Hasandağı Spor Bayan Futbol Takımı, Vali Ali Mantı’yı makamında ziyaret etti.

Vali Ali Mantı’dan Bayan Futbol Takımına Destek

Takımı temsilen Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Vekili Dilek Eyüboğlu, Harun Atalay, Teknik Direktör Osman Yatkın, yardımcı antrenör ve bayan sporcularla birlikte gerçekleştirilen ziyarette heyet, kulübün faaliyetleri ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Hasandağı Spor Bayan Futbol Takımına başarılar dileyen Vali Ali Mantı,  “Bayan sporcularımızı öncelikle tebrik ediyorum. Onlar herkesin erkek sporu olarak bildiği bu zorlu mücadeleye girişerek büyük bir işi başarıyorlar. Her alanda başarıdan başarıya koşan kadınlarımızın böylesi bir alanda profesyonel Lig’de başarılı olmaları ayrıca ilimiz sosyal yaşamına ve spor kamuoyuna büyük katkılar sağladığına yürekten inanıyorum” dedi.

Teknik ekip ve futbolcularla bir süre görüşen Vali Ali Mantı, takıma imkânları ölçüsünde destek olacaklarını söyledi.  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bayanlar 2’İncü Ligi’nde Aksaray’ı temsil eden Aksaray Hasandağı Spor Bayan Futbol Takımı,  şu anda Lig’de 5. Sırada bulunuyor.

Hasandağı Spor Bayan Futbol Takımı,  Lig’in 25. Haftasında 23 Mart 2019 Cumartesi günü deplasmanda Adana İdmanyurdu takımına konuk olacak. Haber: Dilek Eyüboğlu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon