“Türkiye Kayıp Yıllarını AK Parti İle Yeniden Kazandı”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy yaptığı açıklamada “Türkiye kayıp yıllarını AK Parti İktidarı ile yeniden kazanmıştır. 

“Türkiye Kayıp Yıllarını AK Parti İle Yeniden Kazandı”

Omuz omuza, gönül gönüle verdik, Türkiye’yi ve ilimizi hep birlikte tarihinin en büyük başarılarıyla, en büyük yatırımları ile tanıştırdık. Hamdolsun günden güne büyüyor ve gelişiyoruz” dedi.

“Türkiye bölgenin artık sorun çözen ülkesi hâline geldi” diyen Altınsoy, “Hamdolsun tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimize asla yakışmayan kötü tablolara son verdik. Türkiye güçlenince daha önce ülkemize ayar verme yarışına girenlerin nasıl kendilerine çekidüzen verdiklerini bizzat tecrübe ettik. Batı ülkeleri başta olmak üzere diğer devletlerin politikalarını, ekonomisi, demokrasisi, ihracatı güçlü bu yeni Türkiye’ye nasıl adapte ettiklerini bizzat yaşadık.

Artık emir alan değil sözü dinlenen, görüşü aranan bir ülke hâline geldik. Bunu da milletimizin duası, desteği sayesinde başardık. Şuan Suriye, Irak, İsrail, Libya ve Akdeniz’de büyük bir mücadele içerisindeyiz. Öte yandan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok başarılı bir diplomasi başarısı ortaya koyuyoruz. ABD ve Rusya ile diplomatik ilişkilerle Türkiye olarak hem masada ve hem da sahada ortaya koyuyoruz. Konuşması istenince konuşan, susması istenince susan o eski Türkiye tarihte kaldı. Hem sahada hem de masada söz sahibi güçlü Türkiye var artık” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı