Trafik Magandası Dehşet Saçtı

Aksaray’da bir otomobil sürücüsü yolda tehlikeli araç kullandığı için ihbar edildikten sonra Aksaray sokaklarında polisle kovalamaca yaşadı. Ters yollara giren, bir motorluya çarpan sürücü 45 dakikalık kovalamacanın ardından otomobilini terk ederek kayıplara karıştı.

Trafik Magandası Dehşet Saçtı

45 Dakikalık Kovalamaca Sonunda İzini Kaybettirdi


Olay; gece yarısında Merkez Taşpazar Mahallesi Ebulfeyz Elçibey Caddesi üzerinde gerçekleşti.  Ebulfeyz Elçibey Caddesi Eski Tiyatro kavşağı ışıklarında 07 LS 159 plakalı otomobil sürücüsü Emrah T. trafikte bir araç sürücüsü ile tartıştı. Diğer araçlar için tehlike yaratan bir şekilde araç kullanımını sürdüren şahıs emniyet güçlerine ihbar edildi. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri ile araç sürücüsü arasındaki kovalamaca Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nde başlayarak Ankara Caddesi, Pirali Sultan Caddesi, Şehit Teğmen Yalçın Sevindi Caddesi üzerinde devam etti. Şehit Teğmen Yalçın Sevindi Caddesi’nde trafiğe ters yönden giren otomobil burada bir motosiklet sürücüsüne çarparak motosiklet sürücüsünü hafif yaraladı.

Park Edip Terk Etti

Çarpmanın ardından kaçmayı sürdüren şahıs kısa süreliğine izini kaybettirse de emniyet güçleri aracı Aksaray sokaklarında yeniden takibe aldı. Paşacık Mahallesi Selçuk Caddesi üzerinde tekrar başlayan kovalamaca yaklaşık 45 dakika sürdü. Gece boyunca trafiği adeta terör alanına çeviren trafik magandası otomobilini Paşacık Mahallesi 1604 nolu sokak üzerinde park halinde terk ederek izini kaybettirdi. Emniyet güçleri olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. Sürücü ve yanındaki kişinin arama çalışmaları sürüyor.

Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı