Torpilli(!) Magandalara Amansız Takip

 Aksaray sokaklarını gece yarısı karıştıran alkollü sürücü ve arkadaşları polisin dur ihtarına uymadı. Araçta bulunan torpilleri (bir çeşit havai fişek) patlatarak ara sokaklara kaçan magandaları polisler kıskıvrak yakaladı.

Torpilli(!) Magandalara Amansız Takip

Olay Aksaray Merkez Fatih Mahallesi'nde yaşandı. Gece devriye görevi yapan bekçiler özel bir otomobil içinde alkol alıp çevreyi de rahatsız eden bir grup gence dur ihtarında bulundu. Bekçileri gören alkollü sürücü ve arkadaşları araçta bulundurdukları bir çeşit havai fişek olan torpilleri patlatarak ara sokaklara doğru hızla kaçtı.

Bekçilerin anons geçerek emniyet güçlerine bildirdiği ve kovalamaya başladığı magandaları Aksaray Emniyetine bağlı görevli ekipler kısa sürede takibe aldı. Trafik şubeye bağlı ekiplerle magandalar arasında yaşanan kovalamaca ardından alkollü şahıs ve arkadaşları Fatih Mahallesi 4153 sokakta polis ekipleri tarafından durduruldu.

 

Kilitledi Ama Kaçamadı

 

Film sahnelerini aratmayan aksiyonlu kovalama sonrası yakalanan magandaların alkollü oldukları ve sürücünün ehliyetsiz olduğu öğrenildi. Kovalama esnasında araçtan kaçmayı başaran bir şahıs ise bekçilerin dikkatinden kaçamayarak yakalandı.

Alkollü magandalar, emniyet güçlerinin aracı incelemesine de engel olmaya çalıştı. Olay yerine çağırılan çekici ile araç incelenmek üzere çekilirken araçta bulunan alkollü şahıslar ise gözaltına alınarak işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü. Haber: Kemal Onur Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı