Takım Turp Gibi Moraller Yüksek  

68 Aksaray Belediyespor Yuvasında İlk Antrenmanına Çıktı

Mart ayından itibaren ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeni ile Liglere verilen 3 aylık aradan sonra 68 Aksaray Belediyespor Dağılgan stadında, Teknik Direktör Cem Kavçak yönetiminde tam kadro antrenmana çıktı.

Takım Turp Gibi Moraller Yüksek  

Kavçak “Futbolcular İle Toplantı Yaptı”

 Dağılgan stadındaki antrenmanda futbolcuların morali yerindeydi. Antrenmandan önce futbolcularla konuşan Teknik Direktör Cem Kavçak Liglere verilen 3 aylık aranın uzun bir zaman olduğunu belirtip önlerinde 35 günlük bir hazırlık süresi olduğunu  ve bu süreyi iyi değerlendirip maçlara hazır hale geleceklerini söyleyerek “Kalan 6 müsabakayı en iyi şekilde geçerek Play-Off oynayacağız ya da şampiyon olacağız” dedi. Teknik Direktör Cem Kavçak “Hepiniz bu ligde neler yapacağınızı kanıtlamış, bundan sonraki maçlarda yine kendinizden söz ettirecek, yetenekli futbolcularsınız. Aksaray halkı için, kendi kariyerleriniz için önünüzdeki 6 maç çok önemli. Bu süreci iyi değerlendirip her müsabakaya bir final havasında çıkacağız ve başaracağız” diye konuştu

 Kavçak “Hazırlık Süresini İyi Değerlendireceğiz”

Teknik direktör Cem Kavçak basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Takımımız 3 ay aradan sonra ilk antrenmanına çıktı. Liglere verilen aranın uzun bir araydı. Pandemi döneminde sporcularımıza çalışma takvimi, programlar yaptık ve takip ettik. Pandemi dönemini verimli geçiren futbolcularımızın olması sevindirici. Takımın morali yerinde. Günde çift antrenmanla kalan 6 maçımıza hazırlanacağız. Kısa sürede takımın normal ayarlarına döneceğine inanıyorum. Hepimiz yeşil sahalara yeniden döndüğümüz için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

 Kaptan “Konuksever Takımımız Turp Gibi Moraller Yüksek”

68 Aksaray Belediyespor’un başarılı Kaptanı İbrahim Konuksever yaptığı açıklamada “Takım olarak korona testi yaptık ve şükürler olsun tüm arkadaşların test sonuçları negatif çıktı. Bugün de evimizde Dağılgan Stadı’mızdayız. Uzun bir aradan sonra ilk antrenmanımıza çıktık. Takım arkadaşlarım pandemi döneminde çalışmayı ihmal etmedi. 35 günlük süreçte takımımız daha iyi olacak ve 6 final maçını en iyi şekilde geçeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bay Gol “Bu Stad’da Güzel Anılarımız Var Ve Yenilerini Ekleyeceğiz”

Takımın golcüsü Enes Soy da yaptığı açıklamada “Bu gün benim ve futbolcu arkadaşlarımın en güzel günlerinden birini yaşıyoruz. O çok sevdiğimiz futbola ve evimiz Dağılgan’a dönmenin heyecanı içindeyiz. Bu stad’da taraftarımız ile çok güzel maçlar yaşadık. Yaşamaya da devam edeceğiz. Tribünlerdeki o güzelliği anımsadım. Tüm takım arkadaşlarımızla 68 Aksaray Belediyespor’u bu sezon layık olduğu yere getireceğiz” dedi. Pandemi dönemini iyi geçirdiğini de söyleyen Bay Gol  “Sabırsızlıkla müsabakaların başlayacağı günü bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Harun Atalay’ın Özel Haberi

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı