Siyah Beyazlılardan Anlamlı Ziyaret

TFF 3. Lig'de temsilcimiz Aksaray Belediyespor hafta sonu deplasmanda oynayacağı çatalca maçı hazırlıkları öncesinde bugün sabah saatlerinde Abdulkadir Üçyıldız Huzur Evi’ne Siyah beyazlı futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri anlamlı bir ziyarette bulundu.

Siyah Beyazlılardan Anlamlı Ziyaret

Aksaray Belediyespor'da teknik heyet ve futbolcular, Abdulkadir Üçyıldız Huzur Evini ziyaret etti. Siyah beyazlılarda Başkan Cem Çorakçı, Genel Kaptan İsa Güzel, basın sözcüsü Emin Acar teknik direktör Cem Kavçak ve Yardımcı Antrenör Özgür Polat, Kondisyoner Analiz uzmanı Özhan Keskinkale, kaleci antrenörü Orhan Altay, Sportif Direktör Hayati Şenkaya, Kulüp Müdürü Atalay San ve futbolcular huzurevinde kalan yaşlı ve kimsesizleri yalnız bırakmayarak gönüllerine girdi.

Abdulkadir Üçyıldız Huzurevi yetkilileri tarafından karşılanan Aksaray Belediyespor heyeti yaşlılara çiçek hediye ettikten sonra sohbet etti. Abdulkadir Üçyıldız Huzur ziyaretinde veda zamanında ise siyah beyazlı kafile yaşlıların ellerini öperek huzurevinden ayrıldı.

Siyah beyazlılarda genç teknik adam Cem Kavçak; zorlu bir deplasman öncesinde takım olarak huzur evinde bulunan yaşlılarımızı ziyaret edip onlar sohbet etmenin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek bu tür sosyal ziyaretlerin devam edeceğini hatırlattı. Kavçak ziyaretlerinde önümüzdeki haftalarda adresin çocuk esirgeme kurumu olacağını ve minik yürekleri sevindireceklerini sözlerine ekledi. Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı