Sefer Alkan’dan Partililerine Ver Yansın

 MHP Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın bayramlaşma töreninde partililerini sert sözlerle eleştirmesi büyük tepki çekti.

Sefer Alkan’dan Partililerine Ver Yansın

MHP Aksaray Teşkilatı’nın Geleneksel Bayramlaşma Programı’na katılan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı olan ve bin 238 oy gibi bir farkla Belediye Başkanlığı yarışını kaybeden Sefer Alkan,  MHP  İl Binası’nda düzenlenen programda bir konuşma yaparak yerel seçimleri kaybetmesinin en büyük nedeninin ‘MHP’li gibi görünen ama MHP’ye oy vermeyenler’ olduğunu söyledi. MHP’nin Geleneksel Bayramlaşma Programı’nın sonunda Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın, ‘Dilek ve temenniler konusunda konuşmak isteyen varsa buyursun’ daveti üzerine Aksaray Belediye Başkan Adayı olan Sefer Alkan kürsüye gelerek bir konuşma yaptı.

“At Hırsızı” Tepki Çekti

Alkan konuşmasında 31 Mart Yerel Seçimlerini işaret ederek “Hepimiz biliyoruz ki aramızda MHP’li gibi görünüp, bana oy vermeyenler var. İlimiz Kafeler Caddesi’nde siyaset yapıp, arkamdan konuşup, seçimi kaybetmeme adeta sevinenler olduğunu da hepimiz biliyoruz” dedi. Alkan konuşmasını sertleştirerek “Bu at hırsızları inanıyorum ki MHP’li görünüp, MHP’ye oy vermeyenlerden ibaret” sözlerini sarf edince parti içinde tepkilere neden oldu.

“Önce Kendine Baksın”

Bayramlaşma programında Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın terbiye sınırlarını aşan ve partililerini eleştiren sözleri parti içinde tepkilere neden olurken, MHP’ye gönül vermiş birçok partili Sefer Alkan’ın bu sözlerine “Dönüp kendisine baksın” sözleriyle karşılık verdi. Bazı partililer Alkan’ın sözlerinin yakışmadığını vurgulayarak “Halkın iradesini hiçe sayan Sefer Alkan’dan bırakın belediye başkanı olmasını, hiçbir şey olamayacağını düşünüyoruz” dedi Partililer Alkan’ın önce kendisine sahip çıkması gerektiğini ifade etti. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon