Reyhanlı Deplasmanında Hedef 3 Puan

Süper toto Bal ligi 5. Grupta mücadele eden Eşmekaya Sultanhanıspor tarihinde ilk kez Bal ligi mücadelesine çıkacak.

Reyhanlı Deplasmanında Hedef 3 Puan

Genç ve yetenekli oyuncularla lige hazırlanan temsilcimiz Eşmekaya Sultanhanıspor deplasmandan puan veya puanlarla almak için sahaya çıkacak.

Maçın Hakemleri Adıyaman Bölgesinden

Bal Ligin ilk haftasına ait karşılaşmayı Adıyaman bölgesi hakemlerinden Mustafa Teker yardımcılıklarını ise Gökhan Saldız ve Mehmet Şeref Perihan yaparken karşılaşmanın 4.hakemi ise Nabi İzci görev alacak.

İlk Defa Bal Liginde Mücadele Edecek

Elit natürel Eşmekaya Sultanhanıspor 2018-2019 Aksaray Amatör Küme şampiyonu olduktan sonra Bal liginde ilimizi temsil etmeye hak kazandı. Geçen yıl takımın başında bulunan Ahmet Çınar ile yola devam kararı alan, yeşil-beyazlılar tarihinde ilk bir bal ligi mücadelesine çıkacak.

Elit Naturel Eşmekaya Sultanhanıspor Kulüp Başkanı İlyas Başkan, Yeni bir takım oluşturduk. Pazar günü deplasmanda Hatay temsilcisi Reyhanlıspor ile karşılaşacağız. Bizim amacımız müsabakanın fair play içerisinde geçmesi Sahada kazanmak için elinden gelenin fazlasını yapacak kaliteli bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyorum. Bal liginin ilk haftasında deplasmandan galip dönerek taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı