Osb’de Osiad'ın Listesi Kazandı

 Organize Sanayi Müteşebbisleri, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Üyeliği seçimi yapıldı. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üye seçimine katılan müteşebbisler, kendilerini temsil edecek asil ve yedek üyeleri seçti.

Osb’de Osiad'ın Listesi Kazandı

Bir önceki dönem ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve OSİAD Organize Sanayi İş Adamları Derneği Başkanı Serdar Öngün’ün listesi seçimde yarıştı.

213 Üye Oy Kullandı

Aksaray Ticaret Odası Konferans Salonu’nda yapılan seçimi Serdar Öngün’ün listesi 114 oyla kazandı. Seçimler için bir aya yakın süredir yürütülen çalışmalar sonunda 263 seçmenin 213’ü oy kullandı. Vali Ali Mantı Ticaret Odasına gelerek her iki adaya da başarılar diledi.

Yönetim Belirlendi

Ahmet Koçaş ile Serdar Öngün’ün yarışan listelerinde Serdar Öngün yönetimi 114 oy alırken, Ahmet Koçaş ise 97 oy aldı.  Kazanan Serdar Öngün’ün yönetim kurulunda yer alan isimler ise; İmdat Altuntaş, Alpaslan Bayraktar, Ramazan Okutan, Seyfettin Karagöz, Tamer Yalvaç, Ferhat Murat Ulu olarak sıralandı.

“Kararlar Faydalı Olacak”

Organize Sanayi önetim kurulu üyeliğine seçilen OSİAD Başkanı Serdar Öngün yaptığı açıklamada “Organize Sanayi Yönetiminde artık organize sanayi içinde yatırım yapan iş adamlarımızdan oluşan bir heyetle oldu. Valimiz Başkanlığında yine İl Özel İdare Genel Sekreteri ve ilgili kurumların yetkilileri ile birlikte organize sanayide işadamları artık yönetimde söz sahibi. Organize Sanayi Bölgesi’nde gelişimini tamamlamış illerde bu uygulamaya çoktan geçildi. Ama ilimizde bu sene başlandı. Mutluyuz, artık Organize Sanayi Bölgesi'nin içerisinde çalışan, emek veren yatırımcılar, Organize Sanayi yönetiminde söz sahibi olup kararları hep birlikte alacak.

OSB’nin gelişmesi, yatırımcı ve çalışanlarımızın yararına olacak güzel kararlar çıkacağına inanıyorum. Seçimde şahsıma ve listemize teveccüh gösteren OSB Müteşebbis heyetine de teşekkür ediyorum” dedi. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon