Osb’de Covid-19 Denetimi

 Covid-19 salgını ile etkin mücadelede maske, mesafe ve hijyen kuralı büyük önem taşıyor. Aksaray’da koruyucu sağlık tedbirlerinin uygulanmasında yürütülen bilgilendirme ve denetim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Osb’de Covid-19 Denetimi

Toplumda farkındalık oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen denetim ve uygulamada, vatandaşlara Covid-19 salgınıyla mücadelede mutlak yapılması gerekenin öncelikle maske kullanımı olduğu, mesafe ve temizlik konusunda da dikkatli davranılması gerektiği anlatıldı.

Aksaray Vali Vekili Dr. Mehmet Taşınır, beraberindeki ekiplerle yaptığı denetimlerde, maske kullanımının zorunluluğuna dikkat çekerek, iş yerleri, alışveriş merkezleri ve kent merkezinde vatandaşlara uyarıda bulundu, maske isteğinde bulunan vatandaşlara maske dağıttı.

Denetimler kapsamında yaklaşık 13 bin kişinin çalıştığı Organize Sanayi Bölgesinde salgınla mücadele, alınan tedbirler ve uyulması gereken kurallarla ilgili personel servislerine yönelik denetim yapıldı. İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü Binbaşı Fatih Yıldırmaz ve OSB Müdürü Ayhan Ermiş, OSB girişinde durdurulan personel servis araçları içerisinde personellere yönelik maske, mesafe ve hijyen konularında bilgilendirme yaparak, koruyucu sağlık tedbirlerinin önemine dikkat çektiler. Haber: Celil Acar

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı