Murat Uslu “Mhp Merkez İlçe Başkanlığına Adayım” Dedi

 “Bizler iyi günlerin değil, zor zamanların yılmaz neferleriyiz”

Murat Uslu “Mhp Merkez İlçe Başkanlığına Adayım” Dedi

              MHP Merkez İlçe eski Başkan Yardımcısı Murat Uslu MHP Merkez Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Uslu “Bazı insanların kendisini anlatmak gibi bir derdi yoktur. Kimsenin adamı olmadık olmayacağız. Davanın adamıyız. Kutlu davamızın her zaman, her koşulda yanında oldum olmaya da devam edeceğim” dedi.

                     “Kendimi tanıdığım, aklımın yettiği günden günümüze davasına gönül verdiğim ve bana ne görev tebliğ edildiyse partimizin her noktasında hevesle aldığım görevlerimi yapmak için çalıştığım Kutlu davamızda olabilecek MHP Merkez İlçe Başkanlığı seçiminde ben ve birbirinden kıymetli ülküdaşlarımla göreve talibiz”  diyen Uslu “Beni tanıyan bilen bilir. Kutlu davamızın her zaman yanında, yöresinde bulundum” ifadelerini kullandı.

                     "Hakkımızda Hayırlısı Olsun"

                      Partinin zor zamanlarında da yanında olduğunun altını çizen Uslu “Kimselerin olmadığı dönemlerde ben ve bir avuç ülküdaşımız birlikte ocağımızın ve partimizin ışıklarını hep açık tuttuk. Her ülkücünün, bu kutsal davaya gönül vermiş her ferdin asli görevi neyse onu yaptık. Olacak bir MHP Merkez ilçe Başkanlığı seçimi için hazırlıklarımız sürüyor. 

                       Ülkücü camiaya her şartta koşulsuz gönül vermiş birbirinden değerli isimler ile MHP Merkez ilçe Başkalığı ve yönetimine adayız Mevlam hakkımızda hayırlısını nasip eylesin” şeklinde konuştu. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon