“Kutlu Yolda Durmak Yok Yola Devam”

 AK Partili Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer Ak Partinin sadece halktan yana olduğunu ifade ederek Aksaray’ın hedefleri için 31 Mart yerel seçimin önemli olduğunu vurguladı, “31 Mart hedeflerimizin kilometre taşıdır” dedi.

 “Kutlu Yolda Durmak Yok Yola Devam”

AK Parti olarak kuruldukları günden beri hep istikamet sahibi olduklarını ve en önemli özelliklerinden birinin bu olduğuna işaret eden Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, “Milletimiz nereye bakıyorsa, biz de oraya bakıyoruz. Milletimiz hangi hayalleri kuruyorsa, biz de aynı hayallerle aynı hedeflere azimle kararlılıkla yürüyoruz. Milletimiz hangi dertlerden bizarsa biz de onları çözmek için mücadele ediyoruz ”diye konuştu.

“İnanca Güveniyoruz”

17 yıldır AK Parti’nin halkın teveccühü sayesinde bugünlere geldiğini ifade eden Dinçer, “İnşallah 31 Mart’ta değerli hemşerilerimizin desteği ile Aksaray’da ve ülke genelinde tekrar AK Partimiz sandıklardan birinci parti olarak çıkacak. Yapmış olduğumuz hizmetlerin de üzerine koyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler, halkımızın AK Parti’ye olan inancına güveniyoruz. İnşallah bu seçimde de bunu göreceğiz” ifadelerini kullandı.

“Amacımız Hedefe Kadar Götürmek”

Milletvekilleriyle, AK Parti’nin tüm teşkilat mensuplarıyla 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getiren Dinçer, “Hizmeti kendine şiar edinmiş bir partinin mensubu olarak sırtımızı her yükün altına koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler her şeyimizi ortaya koyarak çalışacağız. AK Partimize, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşuna yakışır bir şekilde yağmur, çamur demeden sürekli bir amaç doğrultusunda haktan yana halkımıza hizmet için hareket edeceğiz. Amacımız bu kutlu davada alnımız açık, yüzümüz ak olarak bu yolculuğu hedefine kadar götürmektir. Kutlu davamızın, kutlu yolcuları ile hep birlikte durmak yok yola devam diyoruz”  şeklinde konuştu.AK Parti Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon