KUZEY’İN KIZLARI SÜPER 3-1

Aksaray’ın Kadın Voleybol Ligi’ndeki temsilcisi Kuzeyboru sezonun 2’inci maçında Çan Gençlik Kale Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı’na şans tanımadı. 

KUZEY’İN KIZLARI SÜPER 3-1

Aksaray Hasandağı Spor Salonu’ndaki maçta rakibine 25-18, 25-17, 20-25, 25-20, setlerle üstünlük kuran Kuzey’in Sultanları  Misli.com Sultanlar Ligi’ne ikide iki yaparak başladı. Kuzeyboru Kadın Voleybol Takımı’mız Misli.com Sultanlar Ligi’nde günün en önemli maçında Çan Gençlik Kale ile karşı karşıya geldi. Mücadeleye iyi başlayan Kuzey’in Sultanları hücumda ve savunmada etkili bir oyun ortaya koyduğu ilk setten 25-18’lik üstünlükle ayrıldı. Maçın ikinci setinde rakibinin hatalarını iyi değerlendiren kırmızı siyah beyazlılar bu seti de farklı geçerek durumu 2-0’a getirdi. 
 
SON SÖZÜ KUZEYBORU SÖYLEDİ


Üçüncü sette konuk takım Çan Gençlik Kale ev sahibi karşısında iyi bir oyun ortaya koyarak bu seti 20-25 almayı başarsa da son sözü söyleyen Kuzeyboru oldu. Son seti 25-20 alan Kuzey’in Sultanları 3-1’lik zaferle salondan ayrıldı. Misli.com Sultanlar Ligi’nde 2’de 2 yaparak zirve yarışında ben de varım diyen Kuzeyboru’nun Baş Antrenörü Tuncay Öçal “İyi bir başlangıç bizim adımıza çok önemliydi. Performansımızı yukarı çekerek iyi bir sezon geçireceğiz” dedi.
 Kuzeyboru’nun Çan Gençlik Kale karşısındaki en iyi oyuncusu Bosna- Hersekli Boskoviç oldu. Başarılı oyuncu 19 sayıyla yıldızlaştı. Tori Gorrell de 15 sayılık katkısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Haber:Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı