KARA BULUTLARI YİNE BİZ DAĞITACAĞIZ

Ligde ikinci devre son 3 hafta alınan kötü sonuçlar siyah beyazlı camiada morallerin bozulmasına neden oldu.

KARA BULUTLARI YİNE BİZ DAĞITACAĞIZ

İstanbul deplasmanında alınan beraberlik, Buca karşısında farklı mağlubiyet ve son başkent deplasmanında alınan yenilgi ve oynanan futbol taraftarın sabrını taşırdı. Aksaray’da siyah beyazlı renklere gönül veren futbolseverler alınan kötü sonuçların yanında oynanan futboldan da tatmin olmazken adeta kara bulutların dolaşması yönetim kurulunu da harekete geçirdi.

Siyah beyazlı yönetim kurulu başkent deplasmanı dönüşü apar topar toplanarak önce teknik heyet ardından futbolcular ile toplantı yaparak kötü gidişatın son bulması için düğmeye bastı

Yönetim kurulu acil olarak yapılan toplantı da kötü gidişatın nedenlerinin masaya yatırıldığı ve sorunun neyse Erzin maçı öncesinde tamamen sona ermesi için herkesin üzerine düşen görevi yapması istenildiği öğrenildi.
Alınan kötü sonuçlardaki en büyük nedenler arasında şehirde beklentilerin şampiyonluk olmasında dolayı takımın genç oyunculardan kurulu olması ile baskı oluştuğu bu konuda bütün futbol kamuoyundan sabır bekledikleri yönünde yönetim kurulu bilgi verdikleri ortaya çıktı.

Yapılan toplantı da Futbolcular cephesinde alınan kötü gidişatta takım üzerinde üst sıralarda oynamanın ve liderlik koltuğuna oturduktan sonra baskı ve stresin kendilerini olumsuz yönde etkilediği , bunun neticesinde ise sahada istediklerini yansıtamadıkları yönünde itirafta bulundukları ileri sürüldü.
Futbolcuların ise yeniden takımı ayağa kaldıracakları konusunda söz verdikleri, şehri şampiyonluk havaya sokanlarında son haftalardaki kötü sonuçları da alanların kendileri olduğu ve yeniden güzel sonuçları da yine kendilerinin olacağını hatırlattıkları , büyük siyah beyaz taraftarın sabretmelerini ve takımlarına her zamankinde daha fazla destek olmalarını ve puan kayıplarını Erzin maçı ile başlayıp telafi edeceklerinin sözünü verdikleri öğrenildi.

Yönetim kurulunun futbolcular ile yapılan toplantının ardından takımın Çarşamba günü oynanacak Erzin maçını kazanarak yeniden çıkışa geçecekleri yönünde futbolcular ve teknik heyete güvenlerin tam olduğu yönünde destek verdikleri öğrenildi.
Siyah beyazlı camiada ise son haftalarda yaşanan olumsuz tablo ve kötü gidişatın ardından 24. Hafta oynanacak Erzin maçı ile yeniden galibiyet serisine başlanılması bekleniyor.

"ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ"

Futbolcuların şu ana kadar özveriyle top oynadıklarını ve şimdiye kadarki puanları kendilerinin topladığını belirterek, "Buraya kadar biz getirdik. Beklentiyi de biz yükselttik. Bundan sonra da biz devam ettireceğiz. Yeter ki şehir ve taraftar takımına sahip çıksın. Biz üzerimize düşeni yapacağız hiç kimsenin endişesi olmasın" ifadelerini kullandıkları öğrenildi.

Haber: HARUN ATALAY

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı