İyi Parti’de Özhan Türemiş Sesleri

 “Genel Merkezimiz Bize Hangi Görevi Layık Görürse Yapmaya Hazırım”

İyi Parti’de Özhan Türemiş Sesleri

“PARTİMİZ RÜŞTÜNÜ İSPAT ETTİ, HALKIMIZIN SORUNLARINI YAKINDAN TAKİP ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

İYİ Parti’nin Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş 31 Mart Yerel seçimleri öncesi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tensipleriyle görev yaptığı Aksaray İYİ Parti İl Başkanlığından ayrılarak, belediye başkan adayı olmuştu.

31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde başarılı bir seçim kampanyası yürüten İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, Millet ittifakı seçmeninden beklenenden daha az destek gelmesine rağmen partisinin oylarını yükseltti. Aksaray Belediye Başkan Adayı olmak için İl Başkanlığı görevinden ayrılan Türemiş’in yerine Hasan Hüseyin Çiftçi atanmıştı. Yerel seçimlerin üzerinden geçen zaman içinde İYİ Parti Genel Merkezi Özhan Türemiş’in yeniden İYİ Parti İl Başkanı olması yönünde karar aldığı iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz hafta sonu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara’da İYİ Partili belediye başkan adayları ile 31 Mart Yerel seçimlerini değerlendirdiği toplantıda Türemiş’in Aksaray’da başarılı bir seçim çalışması yaptığına değindi. Özhan Türemiş’i tebrik ve takdir eden Genel Başkan’ın desteği ise Türemiş’in yeniden il başkanlığına atanacağı yorumuna sebep oldu.

Ülkemizin Ve İlimizin İyi Partiye İhtiyacı Var

Konuyla ilgili iddiaları değerlendiren İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş  “31 Mart yerel seçimlerinde gayet güzel bir seçim çalışması yaptık. Kim ne derse desin İYİ Parti’nin ülkemizde ve ilimizde yükselen bir grafiği var. Vatandaşımız artık bir rahatlama süreci yaşamak istiyor. Her geçen gün partimize hemşehrilerimizin ilgisi, teveccühü artıyor. Bizler görev adamıyız. Genel Başkanımız ve partimizin ilgili genel başkan yardımcıları bizlere hangi görevi verirlerse yaparız” dedi.

“Çalışmaya Devam Edeceğiz”

“Ben ve bir elin parmaklarını geçmeyen yol arkadaşlarımız, kurduğumuz, ilk seçiminde bir milletvekili çıkarttığımız partimizin 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde, Aksaray’da onca olumsuz koşullara rağmen, oyunu yükseltme başarısını gösterdik.

Ülkemizin ve ilimizin geleceğinde İYİ Parti var. Bizler Partimizin ilimizde tabela partisi olmasını istemiyoruz. Her alanda aktif, İYİ Parti’ye gönül vermiş, halkıyla dertleşen, ricacı ve ricalarının arkasını takip eden misyonumuzu en iyi şeklide kamuoyuna yansıtan bir parti olacağız” diyen Türemiş “Mevcutta İl Başkanımız var. Genel Merkezimiz ne takdir buyurularsa partimizin tüm organları ile genel merkezimizin takdirlerine saygı duyarız. Ne görev verilirse partimiz için çalışmaya devam ederiz” ifadelerini kullandı. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı