İyi Parti Heyetinden Gazetemize Ziyaret

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Hüseyin Çelik ve İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ile birlikte İYİ Partili kurmaylar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Anadolu Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Harun Atalay’ı ziyaret ederek gazete çalışanlarının gazeteciler gününü kutladı. Kalabalık bir heyetle gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti heyeti ile gazetemiz İmtiyaz Sahibi Harun Atalay gündeme dair birçok konuda görüş alışverişinde bulundu.

İyi Parti Heyetinden Gazetemize Ziyaret

 İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş Atalay'a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle şık bir kalem hediye etti.

“Çalışmaları Sürdüreceğiz

Gazeteciliğin önemine vurgu yapan İYİ Parti Adayı Türemiş ve beraberindeki heyet gazeteciliğin zor bir meslek olduğu günümüzde gazetecilerin birçok hakkına en kısa sürede kavuşabilmeleri için gerekli hassasiyeti gösterip çalışmaları sürdüreceklerini belirterek yaklaşan yerel seçimler öncesi İYİ Parti İl Teşkilatı olarak Aksaray Belediyesi ve birçok belediyeye talip olduklarının altını çizdi.

Başarılar Diledi

İYİ Parti heyetinin gazetemize yapmış olduğu ziyareti memnuniyetle karşılayan Atalay ise “Bugün gerçekten gazetecilik mesleğinin en güzel günlerinden bir tanesini yaşıyoruz. İYİ Parti İl Başkanı ve heyetine ve Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş’e nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon