İyi Parti Aksaray ‘A’ Takımını Belirledi

İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatı olağan ikinci kongresini haziran ayı sonunda İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu’nun katılımıyla gerçekleştirerek yeni yönetimlerini belirledi.

İyi Parti Aksaray ‘A’ Takımını Belirledi

“İyi Günlere Ulaşmak İçin Durmadan Yorulmadan Çalışmaya Devam”


İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş’in güven tazelediği kongre sonrası Türemiş İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatı’nda genç ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla A takımını belirledi.

İYİ Parti Aksaray İl Yönetiminin ardından İl Divanı’nı da belirleyen Türemiş “Koronavirus nedeniyle geciken İYİ Parti 2. Olağan İl Kongre’mizde yeniden Başkanlığa seçilerek büyük bir gurur yaşadım.

Bugün partimizde görev yapacak Divanımızı belirledik.  İYİ Parti’nin ülkemiz için yapacağı hizmetlerin alt yapısını belirlenen yönetimlerimiz ve divanımız gerçekleştiriyor. Her alanda kendi deneyimlerini, bilgi ve becerilerini hizmete yansıtacak yol arkadaşlarımıza yapılan görev dağılımının hayır getirmesini diliyorum. Bundan sonrası için ‘İYİ’ günlere ulaşmak adına durmadan yorulmadan ve yılmadan çalışmaya devam! Yeni divanımız ve yönetimimiz İYİ Parti’mize, Aksaray’ımıza ve tüm Milletimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Genç Ve Dinamik Bir Kadro Oluşturuldu

İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatı’nın yönetim kadrosunda üniversite mezunu ve gençlerin çoğunlukta olması dikkat çekti. Açıklanan kadrolar sonrası listede inşaat mühendisi, mimar, şehir plancısı ve daha birçok alandan mezun olmuş uzman kişilerin yönetim kadrolarında olması İYİ Parti kadrosunun genç, heyecanlı ve dinamik bir kadro olduğu yönünde yorumlandı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı