İşçilerle, Tatlı Yediler, Tatlı Konuştular

Osb’de Gönüller Hazır

İşçilerle, Tatlı Yediler, Tatlı Konuştular

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan son tur çalışmalarına devam etti. Sefer Alkan’ın durağı OSB oldu.

Organize Sanayi Bölgesinde işverenler ve çalışanlar ile bir araya gelen MHP Adayı Alkan, cami çıkışında OSB çalışanlarına tatlı ikram etti. Siyasetin her alanında üretime öncelik verilmesinin altını çizen Alkan; “Üretim ve istihdam bir toplum için olmazsa olmazıdır. Allah’ın izniyle vereceğiniz destekler sonucunda 31 Mart günü çalışkan kadrolarımız ile işin ehli olan bizler Aksaray’da üreten ve istihdamı destekleyen bir belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. OSB çalışanlarının sorunlarına önlem için projelerimiz ile çözümlerimiz hazır. Allah nasip eder Aksaray Belediye Başkanlığını kazandığımız zaman ayrımcılık, bencillik ve duyarsızlığa geçit vermeyerek, sorunlara anında müdahale de bulunacağız. Cumhur ittifakında hizmet vardır, devlet ve millet sevgisi vardır.

Aksaray; tecrübesiz ellere bırakılmamalı. Şehirciliği ve şehirde yaşanan sıkıntıları sizinle birlikte yaşayan bir Aksaraylı olarak sorunların çözümü bizdedir. Bizler bu şehrin tozunu yutan, emekçi ile birlikte olan, bu şehirde yaşayan ekibiz. Çalışkan kadromuzla birlikte zafere birlikte ulaşacağız. Belediyemiz 24 saat hizmet esasında zorda kalanlara yardım edilecektir. Aksaray’ımız tesadüflere bırakılamaz. Bu şehrin sevdasını tatmayanlar bu şehri yönetemez. Yüksek Harita Mühendisi olmam dolayısıyla şehir yönetimini ve şehir planlamasını biz iyi biliriz. Aksaray'ı biz yönetiriz”  dedi.

 

“OSB’de Gönüller Hazır”

 

MHP Adayı Sefer Alkan’ın çalışmalarına tam destek veren ve seçimlerde tercihlerinin 3 hilal olacağını belirten OSB çalışanları; “Seçim süresince uzun zamandır çalışmalarını azim, hırs ve kararlılıkla devam ettiren Alkan’ı takdir ediyoruz. Bu şehrin tozunu yutan, bizlerle birlikte olan, bizlerin yanında yer alan bizlerin sıkıntısını en iyi bilen Alkan’dır. Sefer Alkan’ı destekleyeceğiz. Allah’ın izniyle Aksaray’ın kaderini önümüzdeki 5 yıl için Sefer Alkan ve ekibine emanet edeceğiz. Sefer bizden, zafer Allah’tan” ifadelerini kullandı. MHP Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon