İnova Hastanesi Aksarayspor’un Forma Sponsoru Oldu

 Spor TOTO 3. Lig 1. Grup’ta mücadele edecek olan Aksaray Belediyespor’un forma ana sponsoru Özel İnova Hastanesi oldu. İnova Hastanesinin Aksaray Belediyespor’un ana sponsoru olması nedeni ile İnova Hastanesinde basın açıklaması yapıldı.

İnova Hastanesi Aksarayspor’un Forma Sponsoru Oldu

Aksaray Belediyespor Başkanı Cem Çorakçı, Genel Kaptanı İsa Güzel, Yöneticiler Ruhi Çorakçı ve Emin Acar‘ın da katıldığı programda İnova Hastanesinin ortakları Op. Dr. Türkcan Coşkun ve Çapan Aktaş hazır bulundu.

İnova Hastanesi ile yapılan forma sponsoru anlaşmasında konuşan Aksaray Belediyespor Başkanı Cem Çorakçı, “Aksaray Belediyespor'u en güzel şekilde 3. Lig’de temsil edilmesi için uğraşıyoruz. En iyi oyuncuları şehrimize getirmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte bizlere destek olmak için anlaştığımız İnova Hastanesi'nde sahipleri Çapan Aktaş ve Operatör Dr. Türkcan Coşkun forma göğüs reklamı için bizlere destek veriyorlar. Elini taşın altına koyarak bizlere reklam vermek değil de Aksaray Belediyespor’a gönülden destek olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Sezon boyunca takımımızın giyeceği 3 formada da İnova Hastanesi'nin göğüs reklamı olacak. İçeride ve dışarıda oynayacağımız maçlarda takımımız o güzel İnova Hastanesi'nin forma reklamı ile mücadele ederken, hastanenin göğüs reklamını taşıyacağız. Aynı zamanda Futbol Federasyonu'nun öngördüğü takımımızın sağlık taramasında ve raporunu da İnova Hastanesi yapacak. Bu konuda da takımımıza destek oldukları için çok teşekkür ediyoruz.  Ayrıca takımımızın tüm iç saha maçlarında da ambulans desteği verecekler. Tüm Aksaraylıların huzurunda böyle bir özel kurumun sahipleri Çapan Aktaş ve Türkcan Coşkun kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“Herkesi Desteğe Davet Ediyorum”

Özel İnova Hastanesi sahiplerinden Çapan Aktaş forma sponsorluk anlaşmasında yaptığı konuşmada, “Bizim amacımız reklamdan daha ziyade takım şehrimizin takımına destek vermektir. Bizim sağlık ve maddi yönden de destek vermemiz önemli ve bundan dolayı da mutluyuz. Aksaray Belediyespor’a sadece bizim destek olmamız yeterli değil, şehrimizdeki diğer işletmelerin de bu takıma destek olacağını düşünüyorum. Onları da bu konuda desteğe davet ediyorum” dedi.

“Süper Lig’de Görmek İstiyoruz”

İnova Hastanesi ortaklarından Operatör Doktor Türkcan Coşkun ise, Biz İnova Hastanesi olarak her zaman Aksaray Belediyespor’un yanındayız. Maddi ve manevi olarak ve sağlık olarak takımımızın yanındayız. Beklentimiz Aksaray Belediyespor'un 3 Lig'de değil daha üst liglerde görmektir.

İnşallah Aksaray sporumuzu Süper Lig'de görmekten mutluluk ve gurur duyarız” diye konuştu. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı