“Hepimizi Derinden Üzdü”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy önceki gece İdlib’de Suriye Ordusu tarafından vurulan taburda şehit olan 33 Mehmetçiğimiz için baş sağlığı mesajı yayınladı.

“Hepimizi Derinden Üzdü”

Altınsoy mesajında “Terörü durdurmak, Türkiye’ ye yönelik tehditlere son vermek üzere İdlip’te buluna kahraman askerlerimize yapılan hain saldırı sonucu çok sayıda Mehmetçiğimizin şehit düşmesi ve çok sayıda kardeşimizin de yaralanması ülke olarak bizleri derinden üzmüştür. Kim hangi hainliği yaparsa yapsın, Türk milletini güvenliğinden, egemenliğinden mahrum bırakamayacak, eninde sonunda hüsrana uğrayacaktır” dedi.

Yapılan saldırı nedeniyle acil olarak Milli Güvenlik Zirvesi toplandığını aktaran Altınsoy “Zirvede, Esed rejiminin yüz binlerce Suriyelinin ölümünden sorumlu olduğu vurgulanarak, namlusunu, Türkiye Cumhuriyeti’nin hak ve menfaatlerini korumak üzere görev yapan askerlerimize doğrultan gayrimeşru rejime misliyle mukabele edilmesi kararlaştırılmıştır.

Geçmişte Ruanda, Bosna Hersek’te yaşananların bugün İdlib’de tekrarlanmasına seyirci kalınamaz; kalınmayacaktır. Suriye sahasında devam eden faaliyetlerimiz, bayrağımıza uzatılan eller kırılana dek sürecektir. Unutulmamalıdır ki şehitlerimizin kanı hiçbir zaman yerde bırakılmamış, bundan sonra da bırakılmayacaktır. Ülkemizin bekası için şehadet şerbeti içen şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır, yarılarımıza da acil şifalar dilerim. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi her türlü felaketten korusun”  ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı