Hazırlık Maçında Yüzler Güldü

68 Aksaray Belediyespor, Afyon kampını TFF 3. Lig 2. Grupta yer alan İstanbul temsilcisi Çengelköyspor’la yaptığı hazırlık maçı ile tamamladı.

Hazırlık Maçında Yüzler Güldü

Aksaray Belediyespor Lige Gümbür Gümgür Geliyor
Hafta sonu TFF 3. Lig 2. Grup’a mücadele eden Çengelköyspor ile karşı karşıya gelen temsilcimiz Aksaray Belediyespor ilk yarıda bulduğu iki golle sahadan 2-0 net bir skorla ayrıldı. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin 14 günlük Afyon kampı süresince 2 hazırlık maçına çıkardığı temsilcimiz Aksaray Belediyespor Çengelköy karşısında hakemin ilk düdüğü ile istekli atak futboluyla göz doldurdu. Yeni transferlerin birbiri ile uyumu ve anlaşması, takımda teknik ve fizik kondisyonun iyi olması olumlu karşılanırken, müsabakada ilk golü Genç Futbolcu Ahmet Can Arık kaydetti. Maçın ilk yarısının sonlarına doğru 2. golü ise Güney Tutcuoğlu rakip filelere gönderdi. Maçın ilk yarısı Aksaray Belediyespor’un 2-0’ lık üstünlüğü ile sona erdi. 

İkinci Yarıda Da Atak Futbol Göz Doldurdu 

Karşılaşmanın ikinci yarısında yine üstün ve atak bir futbol sergileyen Aksaray Belediyespor’un tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Tiryaki, genç oyunculara hazırlık maçında fırsat verdi. İkinci yarıda Çengelköyspor kazandığı penaltıyı gole çeviremeyince maç Aksaray Belediyespor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

“Futbolcularımızın Performasını Tebrik Ediyorum”

Maç sonunda açıklama yapan 68 Aksaray Belediyespor Teknik Patronu Cüneyt Tiryaki “2 tane önemli eksiğimiz olmasına rağmen futbolcularımız sahada uygulamaları gayet iyi yaptılar” dedi. Eksik ve sakat futbolcularımızın katılmaları ile takımımızın sahaya daha kaliteli bir oyun koyacağına inandığını belirten Tiryaki “Oyuncularımı performanslarından dolayı tebrik ediyorum.

Buradaki asıl amaç rakibe az pozisyon veren, rakibi kendi alanına hapseden, koşan, mücadele eden bir takım görüntüsüne kavuşabilmek. Bu konuda oyuncularımızın hepsini tebrik ediyorum. Bu performansımızın üzerine koyarak lige güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu. Tiryaki “Önümüzdeki hafta içerisinde şehrimizde bir hazırlık maçı oynamayı planlıyorum.

Bildiğiniz gibi ilk haftayı bay geçiyoruz. Ligin ikinci haftasında Bergama ile yapacağımız lig maçına hazırlanacağız. Buradan bütün futbolcularının performanslarını beğendiğimi, kampın verimli geçtiğini belirtmek istiyorum. Tabii bugünkü alınan galibiyette futbolcularımızın  performansını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı