“Gönüller Hazır”

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala  MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan çalışmalarını hızlandırdı.

“Gönüller Hazır”

 Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalarını yürüten MHP Adayı Sefer Alkan burada fabrikalarda çalışan işçiler ile  buluşarak projeleri hakkında bilgi verdi.

Vatandaşlar tarafından gösterilen yoğun ilgi karşısında MHP adayı  Sefer Alkan " Gönüller Hazır"  mesajını verdi.

 Projelerini işçileri ile paylaşan MHP Adayı Sefer Alkan şu ifadelerde bulundu; “Allah'ın izni  ve siz hemşerilerimizin oyları ile Aksaray Belediye Başkanına seçilmem dahilinde tek Sevdamız olan Aksarayımız’ı birlikte yöneteceğiz.

Dar gelirliler için ‘Ay Kart’ projemiz yine dar gelirli vatandaşlarımız için ‘Arsa Projemiz’ ‘Aksarayspor için kompleks projemiz’, şehrimizi daha dinamik  yapmak için projelerimiz ile mesleğim gereği şehirciliğin ne anlamı olduğunu bilen bir kardeşiniz olarak  Aksaray Belediye Başkanlığına aday oldum.

Adaylığımı açıklarken ‘Gönüllüler Hazır’ sloganını görüyorum ki; bugün gerçek oldu.  Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan teşekkür ederim. Hep birlikte Aksaray’ı yöneteceğimizden  kimsenin şüphesi olmasın.  Allah'ın izniyle ve sizlerin desteğiyle vereceğiniz Oy'dan  pişman olmayacaksınız.”

 

“Şehri Ehline Emanet Edeceğiz”

 

Seçmenler ise MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan'a; “Şehri ehline Emanet edeceğiz.  Harita mühendisi olan MHP Adayı Sefer Alkan'ın  Aksaray'ahakettiği hizmeti en iyi şekilde yapacağından hiç şüphemiz yok.

 Projeleri,  güler yüzü,  çalışkanlığı  ve bizlerin  düşüncesine değer veren bizlerle birlikte yanımızda yer alan MHP Adayı Sefer Alkan'a başarılar diliyoruz. 

Oyumuz Cumhur ittifakına, tercihimiz MHP’dir” şeklinde konuştu.

Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon