Genel Sekreter Çelik Göreve Hızlı Başladı

Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığı görevindeyken, Aksaray İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak atanan Yüksel Çelik göreve hızlı başladı. Aksaray İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik göreve geldikten sonra Aksaray’ın köylerine giden hizmetin miktar ve kalitesindeki artışa muhtarlardan teşekkür geldi.

Genel Sekreter Çelik Göreve Hızlı Başladı

Köylerin Talepleri Karşılanıyor


Ağustos ayının 2. Haftasında Aksaray’a atanmasının ardından köylerin bir süredir bekleyen eksikliklerin giderilmesi için harekete geçen Çelik köylere hizmet vermesi için 5 adet haşere makinası temin etti. Bu sayede köylerde ilaçlama faaliyetlerinin artması ve sinek sorunun önüne geçilmesi Aksaray’ın köylerindeki vatandaşları mutlu etti.

Muhtarlardan Özel Teşekkür

Yıllardır talep edilen ilaçlama makinelerinin kısa sürede temin edilmesine teşekkür eden köylüler adına konuşan Aksaray Ziraat Odası ve Aksaray Köy Muhtarları Derneği Başkanı Emin Koçak “Yıllardır kanayan yaramız çözüme kavuştu. Köylerde yaşayan vatandaşlarımıza şehirdeki hizmetlerin eşdeğerinde hizmetler verildiğinde köyden kente göçler kısmen de olsa engellenir. Yıllardır talebimiz olan köylerimize 5 adet haşere, sinek ilaçlama makinası hayırlı olsun. Sadece köy içi ilaçlama ile kalmıyor, camiler parklar çöp konteynırları her yer ilaçlanıyor.

Bu kapsamda yıllardır köy muhtarları olarak talebimiz olan hizmetleri sağlayan başta Sn. Valimiz Hamza Aydoğdu olmak üzere Genel Sekreterimiz Yüksel Çelik, İl Genel Meclis Başkanı ve kıymetli üyelerine Köy Muhtarları Derneği olarak teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı. Köylerde yapılan ilaçlamanın ardından azalan haşere sorunu vatandaşların yüzünü güldürürken çalışmaların süreceği de ifade edildi. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı