Gazetecilerden Emniyete Anlamlı Sürpriz

 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti, Türk Polis Teşkilatı’nın 174.  Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünde sürpriz kutlama yaptı.

Gazetecilerden Emniyete Anlamlı Sürpriz

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay ve derneğe üye basın mensupları, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 174. Yıl Dönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ’a nezaket ziyaretinde bulunarak Aksaray Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polislerin ve tüm polis teşkilatının haftasını kutladı. Ziyarete özel hazırlattıkları pasta ile giden gazeteciler, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, nezdinde tüm polis teşkilatı çalışanlarının haftasını kutladı, gazeteciler olarak il emniyet müdürlüğü ile uyum içinde çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

KARABAĞ, “HASSAS BİR GÖREV İCRA EDİYORSUNUZ”

Ziyarette kısa bir açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ,  ilk defa böyle bir sürprizle karşı karşıya geldiklerini ifade ederek polis haftası kutlama etkinlikleri kapsamında kısa bilgiler aktararak teşekkür etti. Karabağ, "Teşkilatımızın kuruluşunun 174. Yılını Milletimiz ile kutlamanın mutluğunu yaşıyoruz. Sizin de bildiğiniz gibi Türk Polisi yurdumuzun her noktasında, 7 gün 24 saat vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için çalışmakta. Bizler yasalar çerçevesinde mağduriyeti gözeterek sizleri bilgilendiriyoruz ve sizler kamuoyunu bilgilendiriyorsunuz. Halkın bilgilendirilmesi için sizlerin habere ihtiyacı var.  Hassas bir görev icra ediyorsunuz. Sizlerin halka vereceği her haberin önemi çok büyük. Polis ve basın mensuplarının birlikteliği günün 24 saatinde var. Birlikte uyum içinde görevlerimizi icara ediyoruz" dedi. "Bizlerin icraatlarını vatandaşlarımıza yansıtıyorsunuz. Bu konuda çalışmalarınız bizleri memnun ediyor" diyen Karabağ asayiş ile ilgili haberlerde haberin net ve doğru kaynaktan alınması konusunda gazeteciler ile her zaman iş birliği içinde olmak istediklerini belirterek "Sokak trafik ya da her hangi bir asayiş konusundaki haberlerde toplumu doğru bilgilendirmek için karşılıklı iletişim kanallarımızı kullanalım"  ifadelerini kullandı.

Karatay Teşekkür Etti

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti adına söz alan Cemiyet Başkanı Yaşar Karatay ve Aksaray İnternet Haberciliği Cemiyet Başkanı, 68 Haber ve Güncel Gazetesi Genel Müdürü Nazmi Çalışkan da günün anlam ve önemine ilişkin kısa birer açıklama yaparak kabullerinden dolayı İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ’a teşekkür ettiler.  Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, şube müdürleri, gazetecilerin hazırlattığı pastayı kesti. İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, kesilen pastanın ilk dilimini Aksaray Belediyesi TV Haber Müdürü Gazeteci ve Televizyoncu Dilek Eyüboğlu’na ikram etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon