Bingöl” Benim Veremeyeceğim Hiç Bir Hesabım Yok”

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bingöl “Sosyal Medyada ve bazı internet sitelerinde hakkımda çıkan haberler iftirandan ibarettir. Bu haberleri yapanların asıl niyetlerini Aksaray Kamuoyu yakından bilmektedir” dedi.

Bingöl” Benim Veremeyeceğim Hiç Bir Hesabım Yok”

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hakan Bingöl, “ son günlerde sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik yalan beyanlarla “çamur at izi kalsın düşünceleriyle haber yapanlardan hukuk önünde hesap soracağız” dedi.

 

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bingöl,  sosyal medya üzerinde yapılan haberler üzerine gazetemize yaptığı açıklamada, başhekimliğin hizmet araç kiralaması tamamen kanunda belirtilen usule ve esaslara göre kiralanmıştır söz konusu aracı 2017 yılında 550 Euro +KDV ye o zaman en uygun fiyat teklifi veren firmadan kiralanmıştır yine bu aracın kiraları düzenli bir şekilde ödenmiştir kiralama sözleşmesinin ve ödeme dekontları ıslak imzalı evrakları aracın ihale dosyasında mevcuttur dedi.

 

Bingöl, Sosyal Medya üzerinde başhekimliğe hizmet için kiralanan araca ait olduğu iddia edilen ve afaki rakamların telaffuz edildiği iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleyerek haberleri yalanladı. Bingöl, “ yıllardır ülkemin birçok önemli hastanesinde yönetici ve kurucu olarak çalıştım. Yıllarca devlete hizmet etmiş ve devletin işleyişini en iyi bilenlerden birisi olarak söylüyorum ki böylesi basit iftiralarla bizleri yıpratacağını sananlar bilsinler ki Hakan Bingöl, görevi başında bulunduğu kurumlarda haksızlığa ve usulsüz hiçbir davranışa taviz vermediği için farklı kanallardan “çamur at izi kalsın” düşüncesinde olanların iftiralarına maruz kalıyor” dedi.

 

Devletime ve ilgili kurumlara veremeyeceğim hiçbir hesabım yoktur diyen Başhekim Bingöl açıklamasının sonunda, hakkında çıkartılan mesnetsiz haberlere karşı mücadelesini hukuk çerçevesinde sürdüreceğini söyledi. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon