Bilim Merkezi Kursları İçin Protokol İmzalandı

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve KOP Başkanı Halil İbrahim Tongur, Tacin Parkı’nda Gençlik ve Bilim Merkezi içerisinde hizmete açılacak olan KOP Aksaray Tasarım ve Beceri Atölyeleri adlı proje için protokol imzaladı.

Bilim Merkezi Kursları İçin Protokol İmzalandı

Bilim Merkezinde açılması planlanan robotik kodlama kursu, yazılım kursu, İngilizce kursu, ahşap kursu, seramik ve çini kursu, kil kursu, origami kursu, quilling kursu, resim kursu, ahşap boyama kursları düzenlenecek.  Yapılan protokol ile Bu kursların açılması için kaynak sağlanacak.

Kaynak Sağladık Teşekkürler

Belediye Başkanı Evren Dinçer “Göreve geldiğimiz günden itibaren Şehrimize projeler kazandırmaya ve bu projeler için öz kaynaklar dışında kaynak oluşturmaya çalışıyoruz. Yakında gençlerimizin hizmetine sunacağımız Aksaray Belediyesi Gençlik ve Bilim Merkezi için KOP Bölge Kalkınma İdaresine başvurusunu yaptığımız (Bilim atölyeleri) projesi kabul edildi.

KOP Başkanı Sn. Halil İbrahim Tongur ile protokolü imzalayarak projemizi hayata geçiriyoruz. Hem sunacakları maddi destek, hem de Aksaray Gençliğinin yetiştirilmesinde verecekleri katkılardan dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu. Haber Merkezi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı