Belediye'den Eğitime Destek

Aksaray Belediyesi Kentte sınavlara hazırlanan gençler için eğitim seferberliği başlatarak belediye bünyesinden ücretsiz ders imkânı sundu.

Belediye'den Eğitime Destek

Ücretsiz TYT, AYT, LGS ve KPSS kursları için başvurular 13-20 Şubat tarihleri arasında Zinciriye Medresesi’nde yapılacak.

Kurslardan faydalanmak isteyen gençlerin Aksaray Belediyesi Zinciriye Medresesi’nden başvuru yaparak ön kayıt yaptırması gerekiyor.

Eğitimde Fırsat Eşitliği Vurgusu

Aksaray Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilecek olan kurslarla ilgili konuşan Belediye Başkanı Evren Dinçer “Şehrimizde başarılı olmayı hayal eden gençlerimize destek olmak için Belediye olarak kurslarımızı açıyoruz. Alanında uzman eğitimcilerimizin rehberliğinde sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz hayal ettikleri başarıyı elde edeceklerdir. Belediyemiz bünyesinde açılan kurslar ile şehrimizde öğrencilerimiz eğitimde fırsat eşitliği elde edecek. Bu kurslarda verilecek eğitimden genç kardeşlerimizin azami derece faydalanmalarını temenni ediyorum” dedi. Haber Merkezi

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı