Başkan Dinçer Belediye Web Tv ‘Nin Canlı Yayın Konuğu Oldu

Belediye Başkanı Evren Dinçer Aksaray Belediye WEB TV’ de düzenlenen Güne Merhaba programının canlı yayınına konuk oldu.

Başkan Dinçer Belediye Web Tv ‘Nin Canlı Yayın Konuğu Oldu

Aksaray Belediyesi WEB TV ekranlarında katıldığı Güne Merhaba programında yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer vatandaşların merakla beklediği çalışmalar hakkında da müjdeler verdi. Aksaray Belediyesi ile ilgili altyapıdan ulaşım hizmetlerine, kültür sanattan spora, yapımı devam eden projelerden hizmete açılmayı bekleyen projelere kadar birçok konuda bilgi veren Başkan Dinçer "Aksaray’da alt yapı ve üst yapı sorunlarının çözümü açısından asbest borularının değişimi çok önemli bir  konu Bizde daha müreffeh bir Aksaray için bir plan dâhilinde deforme olmuş asbest borularının değişimini gerçekleştiriyoruz. Bu konuda da çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Aksaray’da Yeşil Alan Seferberliği

Aksaray’da yeşil alan varlığını artırmak için gayretli bir çalışma yürütüldüğünün altını çizen Başkan Dinçer son dönemde Geleceğe Nefes Ol projesi ile Aksaray’da 90 bin fidan dikiminin gerçekleştiğini ifade etti. Vatandaşların diktiği ağaçları takip etmesinin faydalı olacağının altını çizdi. Belediye olarak park ve bahçelerde yeşil alan varlığının genişletilmesi için yeşillendirme ve peyzaj çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Projelere Destek İstedi

Başkan Dinçer, Aksaray’da yapımı devam eden ve hizmete açılması için hazırlıkların yapıldığı projelerin bürokratik ve bakanlıklar düzeyinde desteklenmesi için birtakım ziyaretler gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Evren Dinçer Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret ettiğinin söyledi. Başkan Dinçer; TOKİ Başkanına yapılan ziyarette yapımı devam eden 1620 dükkânın geldiği inşaat aşaması, bu projeden faydalanamayan sanayi esnafının durumu ve açık alan talebinde bulunan sanayi esnaflarının taleplerini TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile istişare ettiklerini vurguladı. Sanayi projesinin çok büyük bir proje olduğunu ve her aşamasının takipçisi olacaklarının altını çizdi.

Meclis Başkanı Mustafa Şentop Aksaray’a Davet Edildi

Başkan Dinçer TBMM’de Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Meclis Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti. Bu konu ile ilgili canlı yayında açıklamalarda bulunan Başkan Dinçer, yapılan ziyarette Meclis Başkanı Mustafa Şentop’u yapımı tamamlanarak hizmete açılmayı bekleyen Kadın Aktivite merkezinin açılış törenine katılması için Aksaray’a davet ettiğini söyledi. Belediye Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı