Başkan Dinçer, “Başkanlar Konuşuyor” Programına Konuk Oldu

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’ın ulusal yayın yapan kanalı Kanal68’ de Moderatör Sedat Eker’in sunduğu “Başkanlar Konuşuyor” programının canlı yayın konuğu oldu.

Başkan Dinçer, “Başkanlar Konuşuyor” Programına Konuk Oldu

Kanal68’ de yayınlanan “Başkanlar Konuşuyor”  Başkan Dinçer, vatandaşların merakla beklediği çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Engelliler günü programı kapsamında “Engelliler gününde kortejle başlayan etkinliklerimiz konferansla devam etti. Akşam da engelli kardeşlerimiz ve aileleriyle yemekte bir araya geldik ”diyen Başkan Dinçer kültürel etkinliklerle ilgili “Aksaray Belediyesi olarak herkesin üzerinde büyük emeği bulunan öğretmenlerimiz adına 5 bin fidanı toprakla buluşturduk.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Ara tatil döneminde çocuklarımız için çocuk tiyatrosu etkinliği ve eş zamanlı yetişkin tiyatroları ile konferanslar düzenlendi. Kitap günlerinde binlerce kitapseveri yazarlarla buluşturduk. Ünlü tiyatro oyunu Romantik Komediyi vatandaşlarımıza ücretsiz sunduk” ifadelerini kullandı.

Projeleri Anlattı

Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezi'nin açılışını yaptıklarını söyleyen Başkan Dinçer “TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla hizmete açtık. Somuncu baba hazretlerinin eşinin ismini verdiğimiz Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezi’mizin açılışını gerçekleştirdik. Merkezimiz 3 bin 70 metrekare alana sahip içerisinde 35 branşta hizmet verecek. AKMEK kurslarımız her yıl 2500 vatandaşımız meslek sahibi oluyor ” şeklinde konuştu.

"Aksaray Olarak Gelişiyoruz"

Aksaray'ın gelişen bir şehir olduğunu ifade eden Başkan Dinçer, “Aksaray gelişen bir şehir olduğu için gerekli görülen çalışmalar yapılacak Belediye olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler çalıştıkça Aksaray’ımız gelişecek, büyüyecek ve vatandaşlarımızın yaşam standartlarını arttıracağız” dedi. Belediye Basın

#aksaray #belediye #başkan #akparti #projeler #akmek #kanal68 #evrendinçer

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı