Başkan Dinçer 48 Mahalle Muhtarı İle İstişare Toplantısında Buluştu

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, 48 mahallenin muhtarı ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Dinçer 48 Mahalle Muhtarı İle İstişare Toplantısında Buluştu

Piramit Kafe'de düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Dinçer, Belediye Başkan Yardımcıları, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Emin Tetik ve tüm mahallelerin muhtarları katıldı.

Başkan Dinçer yaptığı konuşmada belediye yatırımlarının tüm mahallelere yayılmasında etkin rol oynayan mahalle muhtarlarına teşekkür ederek “Öncelik sıralamasına göre mahallerimize dokunuşlar yapacağız" diyen Dinçer: Asfaltı şu anda iki üç kanaldan atmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız imkânlar ölçüsünde en uygun şekilde asfalt atmaya çalışıyor.  Bundan sonraki süreçte sizlerle bir araya daha çok geleceğiz. Oturup istişare edeceğiz. Daha sonra mahallere ziyaretlere geleceğiz" dedi.

"Sözlerimizi Yerine Getiriyoruz"

Başkan Dinçer, Aksaray belediyesi olarak kaldırım, park, bahçe, altyapı, asfalt, ulaşım, otopark gibi vs birçok alanda çalışmaları öncelik sırasına göre sürdürdüklerini ifade ederek “Vaat ettiğimiz projeler ne ise onların biz altyapı çalışmalarına başladık. Onları da inşallah Allah imkân verirse zamanında yerine getireceğiz. Suyla ilgili çalışmalar devam ediyor.

Su projesinin bir an önce bitirmek için çalışıyoruz. İmarla ilgili çalışmaları yürütüyoruz. Yapılması gereken hizmetler ne ise onları en iyi bir şekilde yapmanın gayretinde oluyoruz" diye konuştu. Başkan Dinçer, daha sonra tüm mahalle muhtarlarının taleplerini dinleyerek çözüm üretilmesi konusunda gereken çalışmanın yapılacağını kaydetti. Belediye Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı