Başkan Altınsoy Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy beraberindeki heyet ile Taşpazar Mahallesi ve Sanayi esnafını ziyaret etti. Vatandaşların sorularını cevaplayıp projelerle ve ülke gündemiyle ilgili görüş ve önerileri dinledi.

Başkan Altınsoy Esnafı Ziyaret Etti

Ziyaretlerle ilgili konuşan İl Başkanı Altınsoy, “Bizler AK Parti kadroları olarak her zaman hemşerilerimizle iç içe olduk, olmaya da devam edeceğiz. Hemşerilerimizin dertleriyle dertlenmenin sevinçleriyle mutlu olmanın gayreti içindeyiz” dedi.

“İletmekle Mükellefiz”

“Bizler seçimden seçime değil, yılın her günü çalışma ve vatandaşlarımız ile gönül birliği ruhuna sahibiz” diyen Altınsoy “Biz birileri gibi halkımızla kavgalı değil, barışık ve ne diyorlarsa yapan bir siyasi partiyiz. Zira biz bu milletin içinden geldik.

Şehrimizin ve ülkemizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Bu nedenle esnaflarımız baş tacıdır. Esnaflarımız ve vatandaşlarımız bizlerden beklentileri neyse onları not alıp ilgili mevkilere iletmekle mükellefiz” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı