Altyapı Takımları Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

 68 Aksaray Belediye Spor U15 ve U17 takımlarımız Aksaray ilin de şampiyon olarak Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

Altyapı Takımları Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Aksaray’ımızı grup müsabakalarında oynadığı oyun ile ve rakibe olan saygısı ile takdirlerini üstüne topladı. Ve bazı sporcularımızı da izleyen süper lig ve 1. Lig takımlarının South ekipleri tarafından yakın takibe alınmıştır. Sporcularımızı teknik heyetimizi ve yönetim kurulunun gençlere verdiği katkılarından dolayı tebrik ederiz.U13 ve U12 altyapı yetişen sporcularımızdan bu sene 7 sporcumuz süper lig ve 1 lig takımlarına transferini gerçekleştirerek. Türk futboluna katkı vermeye devam eden kulübümüz transfer olan sporcularımız Elit liglerde oynayarak gelişimine katkı sağlamaktadır. Sporcularımıza yeni kulüplerin de başarılar diler Aksaray’ımızı en iyi şekilde temsil edeceklerine güvenimiz tamdır.

Takımımızdan bazı oyuncular sezon ortasında birinci lig ve Süper lig takımlarının yaş kategorisinde takımlarına transferi gerçekleşti. Transferi gerçekleşen oyuncularımız takımdaki performansları ekibimiz tarafından gün ve gün izlenerek futbolcularımızın gelişimini yakından takip ediyoruz.

Transferleri Gerçekleşen Sporcular

Emirhan Aslan (Altınorduspor), Hümeyir Albayrak (Altınorduspor), Serkan Akkuş (Sivasspor), Yasin Sarı (Sivasspor ), Efe Serdar Arı (Atiker Konyaspor ), Muzaffer Utku Eriş (Atiker Konyaspor ) ve Mehmet Sarı (Kayserispor). Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon