Altınsoy “Hayal Görüyorlar”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy Gündeme Dair Değerlendirmeler Yaptığı Rutin Açıklamasında “Küresel Ayak Oyunlarıyla Türkiye’yi Teslim Almak İçin, Erdoğan’sız Bir Gelecek Hayal Edenler Sadece Hayal Görüyorlar” Dedi.

Altınsoy “Hayal Görüyorlar”

Hizmet İle İlgili Düşüncelerini İfade Eden Altınsoy “Bizim Hizmet Aşkımız, Seçimden Seçime Değil, Bir Ömür Boyudur! Çünkü Biz, Herhangi Bir Parti Değil, Ak Partiyiz. Biz Neferiz, Çalışırız. Üzerimize Düşen Her Görevi Yerine Getirip Gerisini Rabbimize Bırakırız. Bu Davada Kendi Nefsimiz İçin, Hiçbir Arzumuz, Hiçbir Beklentimiz Yoktur, Olamaz Ve Olmayacaktır”  İfadelerini Kullandı.

İhanet İddiası

“Ak Parti Davasına İhanet Edenleri Kullanarak, Partimizi İçeriden Zayıflatacağını Sananlar Sadece Rüya Görüyorlar” İddiasında Bulunan İl Başkanı “Biz Biliyoruz Ki Vefanın Adı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ve Bazen En Acı Şekilde Görüyoruz Ki Vefasızlığı Yaşayanın Adı Da Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Herkes Bilsin Ki, Biz, Milletimizle Beraber, Dün Olduğundan Daha Fazla Bir İnançla, Daha Fazla Bir Gayretle Ve Daha Büyük Bir Kararlılıkla, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Büyük Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Yanındayız. Türkiye’nin, Al Bayrağımızın Ve Şehitlerimizin Yanındayız” Diye Konuştu. Haber Merkezi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı