Aksaray Spor Salonu’na Altın Dokunuş

 Aksaray’ı Voleybol Sultanlar Ligi’nde temsil Eden Kuzeyboru Kadın Voleybol Takımı adına Kulüp karşılaşmaların oynanacağı Aksaray Spor Salonu’nda iyileştirmeler yapıldığını duyurdu. Çalışmaların Kuzeyboru firması tarafından büyük kısmıın karşılandığını ve Bakanlıktan da katkı alındığını duyuran Kulüp Yetkilileri kente teşekkür etti.

Aksaray Spor Salonu’na Altın Dokunuş

Kulüpten yapılan açıklamada iyileştirmeler ile ilgili ayrıntılı bilgiler verildi. Açıklamada “Misli.com Sultanlar Ligi maçlarımızı oynayacağımız ve dünyanın sayılı takımlarını misafir edeceğimiz Aksaray Spor Salonu bugün itibariyle Türkiye Voleybol Federasyonunun istediği şartlarda kullanıma açılmıştır. Kulübümüz ve şehrimizi bu arenada en iyi şekilde temsil etmek için Salonun yapılması aşamasında hiç maddi desteğinizi esirgemeyen Kuzeyboru Şirketi Yönetimine ve Bakanlıktan kaynak aktarılmasını sağlayan Aksaray Valimiz Sayın Hamza Aydoğdu’ya teşekkür ederiz” denildi.

Baştan Sona Yenilendi

“Yapılan tüm harcamanın 1.395.350.- TL’lik Kısmı Kuzeyboru Şirketi tarafından yapılmıştır” denilen açıklamada  “Spor salonumuzda maç yapılmasına engel teşkil eden sorunlar ve çözümlerin detay harcamaları şöyledir. Salon 4 adet soyunma odasının tamamen yenilenmesi ve profesyonel bir görünüme kavuşturulması 120.000.-TL+KDV bedel ile Kuzeyboru tarafından yapılmıştır. Dijital Reklam Panoları 827.000.- TL+KDV bedel ile Kuzeyboru tarafından yaptırılmıştır. GDS (Görüntülü denetleme Sistemi) 15 m2 ekran Kuzeyboru tarafından 123.000.- TL+KDV bedel ile yapılmış, Kamera sistemi ve yazılımı Türkiye Voleybol Federasyonundan sezonluk 112.500 TL+KDV ye yine Kuzeyboru Şirketi tarafından kiralanmıştır.

Saha Zemini Poliüretan esaslı boya kaplaması işi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılmıştır. 1000 Lümen üstü ışık için ışıklandırma güçlendirme işi Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yaptırılmıştır. Salon SES sisteminin yenilenmesi işi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılmıştır. Şehrimizin ve Kulübümüz bu arenada en iyi şekilde temsil edilmesi için verdiğimiz bu mücadelede destek olan herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı