Aksaray İyi’lerle Yürümeye Karar Vermiş

“Girilmeyen Sokaklarda Talepleri Dinledik”

Aksaray İyi’lerle Yürümeye Karar Vermiş

İyi parti Genel Başkan Yardımcısı Yanıkömeroğlu, “Aksaraylı Hemşehrilerimiz Değişim Şart Diyor”

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Sibel Yanıkömeroğlu ve 26. Dönem Niğde Milletvekili Vedat Bayram, Aksaray’da sürdürülen seçim çalışmalarında Millet İttifakı Adayı İYİ Partili Özhan Türemiş’e destek vermek için Aksaray’a geldi.

Aksaray’da çarşı ve perşembe pazarında çalışmalarını  sürdüren İYİ Parti heyeti pazarda bulunan. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Aksaray’ın 48 mahallesinde gece gündüz seçim çalışmalarını sürdüklerini ifade eden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş “Kentin girilmeyen sokaklarına girip, sen, ben diye ayırmadan herkesle görüşüp bu kentin yönetimine katılmaları için davet ediyoruz. 25 kişilik proje ekibimizin hazırladığı tümüyle uygulanabilir olan projelerimizi bölge bölge anlatıyor, aynı zamanda fikirlerini de alıyoruz. Bu seçim dönemi partilerin seçimi değil. Burada vatandaşın ihtiyaçlarını karşılayacak kente hizmet edecek isim seçiyoruz. Amacımız Aksaray’da emeği de ekmeği de büyütüp yüceltmek. Bunu da 1 Nisan Sabahından itibaren vatandaşımızla omuz omuza başaracağız” dedi. Yapılan anketlerde Aksaray’da İYİ Parti’nin gözle görülür bir oy artışı olduğunu ve makası atığını dile getiren Türemiş “Bu kentin İYİ’liğe için herkes bir İYİ’lik yapacak.  Gittiğimi her yerde gördüğüm teveccühten bununu provalarını şimdiden yapıyoruz. Allah nasip eder de başkan olursam, Aksaraylıların talepleri bir bir yerine gelecek. Aksaraylının Aksaray’dan başka hiç bir şeye ihtiyacı. Olmayacak. Kent kendisini döndürecek kapasiteye yükselecek” ifadelerini kullandı.

 

“Aksaray Kararını Vermiş”

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Sibel Yanıkömeroğlu ise “Çarşıda pazarda halkın gündemi bozuk ekonomi. Bu ekonomik süreç insanları bıktırmış durumda. Bu nedenle partilerden çok hizmet getirecek adaylarla ilgileniyorlar. Aksaray kararını vermiş. 1 Nisan Sabahı İYİ olacak” dedi.

26. Dönem Niğde Milletvekili Vedat Bayram ise Aksaray’da İYİ Parti’nin kazanmasına kesin gözle baktıklarını vurguladı. Aksaray’da yapılacak projelerin kenti Anadolu’da parmakla gösterilecek hale getireceğine inandığını söyledi. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon