Aksaray Beşiktaş’ı Bırakmadı

 Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün, ‘Bırakmam Seni’ yardım kampanyasına Aksaray’dan da destek geldi.

Aksaray Beşiktaş’ı Bırakmadı

Aksaray Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Melih Altınsoy  “Bırakmam Seni”  yardım kampanyasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Altınsoy “Beşiktaş büyük bir camia her zaman arkasında duran kötü gününde takımını benimseyen ve takımın ayakta durması için cebindeki son parasını bu sevdaya verecek bir kitleye sahip olduğuna gerçeğini tüm Türkiye olarak kampanyanın ilk gününde yapılan 3 trilyonu aşan yardımla şahit olduk” dedi.

Taraftardan Yoğun Katılım

Başkan Altınsoy açıklamalarında Aksaray Beşiktaşlılar Derneği olarak da “Bırakamam Seni” yardım kampanyasına destekte bulunduklarını belirterek “Aksaray’da oldukça önemli bir taraftar kitlesine sahip olmamız ile 1 yıl sürecek yardım kampanyasına bütün Aksaraylı taraftarlarımız tüm operatörlerden SMS ve banka hesapları yoluyla katılım sağladı” diye konuştu.

Haber: Muhammet Küçüker

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı