Aksaray Belediyespor’un  Yeni Yönetiminin  Bu Hafta İçi Netleşmesi Bekleniyor

Bu sezon  3. Lig'de mücadele edecek Aksaray Belediyespor için kader haftasına giriliyor. Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) şampiyon olduktan sonra Play Off Maçı'nda Akşehir'i eleyerek 3. Lig'e çıkan Aksaray Belediyespor Kulübünün bir önceki yönetimi istifa etmiş Aksarayspor Kulübü uzun bir sessizliğe bürünmüştü.

Aksaray Belediyespor’un  Yeni Yönetiminin  Bu Hafta İçi Netleşmesi Bekleniyor

Edinilen bilgilere göre Aksaray Belediyespor Kulübü yönetimi için bir çok isim gündeme gelirken bu isimler fırsat buldukça Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer'le görüşmeler  yaptı. Aksaray Belediyespor Kulübü başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği için talip olan isimler ile Aksaray Belediye Başkanı Dinçer arasında yapılan görüşmelerde, Takımın 3. Lig'deki finansal durumu, kulüp yöneticiliğine aday olanların Aksaray Belediyesinden talepleri, Aksaray Belediye Başkanı Dinçer'in bu taleplerin bir kısmını karşılarım cevabı geçtiğimiz hafta Aksaray spor kamuoyunun en çok konuştuğu konular arasında yer aldı. Görüşmelerde Aksarayspor Kulübü başkanlığı ve yönetimine talip olanların Başkan Dinçer tarafından takıma  2 ila 3 milyon TL  maddi destek verilmesi gerektiği konusunda hem fikir oldukları  ortaya çıktı. Başkan Dinçer'in maddi destekten çok Aksaray Belediyespor'a lojistik destek vereceği konuşuluyor.

Aksaray Belediyespor'a Ankara'dan Talip Var İddiası Heyecan Yarattı

Yeni hafta ile birlikte Aksaray Belediyespor Kulübünün kaderini etkileyecek bir toplantı yapılması beklenirken, kulislerde Ankaralı bir iş adamının Aksaray Belediyespor takımına talip olduğu haberleri spor kamuoyuna bomba gibi düştü. Kulislerde Ankaralı bir iş adamının Aksaray Belediyespor için Aksaray Belediyesinden her hangi bir maddi talepte bulunmayacağı, takıma 3. Lig'de maddi destek vereceği haberleri dolaşıyor.

"Bu Belirsizlik Bir An Evvel Ortadan Kalkmalı"

Yaşanan bu gelişmelerin ardından taraftarlar sosyal medya hesaplarından açıklama yaparak Aksaray Belediyespor için zamanın hızlı aktığı ve yetkililerin bir an evel yeni yönetimi oluşturması gerektiği konusunda sıkça tavsiyerlerde bulundu. 3. Lig çalışmalarının bir an evel başlamasının önemine vurgu yapan taraftarlar bu belirsizliğin takıma her geçen gün zarar verdiğini düşünüyor.

Haber Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon