“Aksaray Anadolu’nun Parlayan Yıldızı”

 Tarihi boyunca Somuncu Baba ve onun gibi değerli insanlarla şereflenmiş, “Şehr-İ Süleha”nın kadim bir şehir olduğunu ve asla ihmale gelemeyeceğine dikkat çeken Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, AK Parti’nin getirdiği hizmet ve yatırımlarla Aksaray’ın yıldızı parlayan iller arasında olduğunu söyledi.

“Aksaray Anadolu’nun Parlayan Yıldızı”

Ülkenin nadide illerinden olan Aksaray’ın AK Parti iktidarıyla tarihine, kültürüne, medeniyetine, çağına uygun hizmetlerle donatılarak bugünlere geldiğini söyleyen Başkan Adayı Dinçer, “Şimdi Aksaray yeni bir yol ayrımında, yeni bir tercih aşamasında. İnşallah Aksaray, 31 Mart 2019 akşamı, sakinlerinin her yerde güldüğü, huzur ve mutluluk içinde yaşadığı bir şehir olarak geleceğe taşıyacak belediye başkanları ile yoluna devam edecek” diye konuştu.

“Emirlerinde Olacağım”

AK Parti’nin her ferdi gibi gece gündüz hemşehrilerinin emrinde olacağını ifade eden Dinçer, “Aksaray güzel bir şehir, Salih’ler şehri. Biz bunun farkındayız. Bunun için biz Aksaray’a hep layık olduğu şekilde muamele etmenin çabası ve gayreti içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Şairin dediği gibi, ‘Kazara bir sapan taşı bir altın kâseye değse, ne kıymeti artar taşın, ne kıymetten düşer kase.’ Biz de bu inançla, bu azimle, bu kararlılıkla yolumuza devam ettik. 2004 yılı öncesi ile bugünümüz arasındaki Aksaray’ın gelişmişlik farkı ortadadır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Aksaray halkına emanet ettiği dava kardeşiniz olarak Aksaray’a hak ettiği hizmetleri yapacağıma kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

“Gönülleri Fethetmek Zorundayız”

Umutların hayallerin AK Parti’ye Bağlı olduğunu dile getiren Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, “Bu makamlar malum, gelip geçicidir. Bu bir davadır. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu anlayışıyla yola devam edeceğiz. Biz insanlarımızın önce gönüllerini fethetmek, sonra da oylarına talip olmak durumundayız. Önce ahlakımızla, karakterimizle, duruşumuzla, hasbiliğimizle, mütevazılığımızla, değerlerimizle milletimizin gönlüne girecek, ardından yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle tercihlerini alacağız. Tevazu, samimiyet, gayret ile çıktığımız bu yolda 31 Mart’ta kampanyamızı gönül belediyeciliği üzerine bina ettik ve gönül belediyeciliğini yapacağız. Salihlerin şehrinde gönlüne girmediğimiz tek bir hemşerimizi bırakmayacağız. Şehr-İ Süleha’da kapısını çalmadık ev, iş yeri, hatırını sormadık insan bırakmayacağız” dedi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon