Ak Parti’de Kongre Süreci Başlıyor  

 Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen 130. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan konuşmasında, “Birileri parti kuruyormuş. Bunları hiç kafanıza takmayın. Bu tür ihanetlerin içinde olanlar bedelini ağır öder” dedi.

Ak Parti’de Kongre Süreci Başlıyor  

Aksaray’ın da merakla beklediği değişim haberi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. AK Parti’de kongre sürecinin başlayacağını belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  süreci anlattı. Önce delege seçimleri listesinin oluşturulacağı, ardından belde ilçe ve il kongrelerinin yapılacağı ve ardından olağan 7. kongrenin yapılacağının müjdesini veren Başkan Erdoğan AK Parti her zaman kendisini yenileyerek yoluna devam eden bir siyasi harekettir. Yenilenme sürecinde ailemizi büyüterek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“Kafanıza Takmayın”

Erdoğan şunları söyledi: “Değerli kardeşlerim, sağda solda birçok dedikodular var. AK Parti’nin mensupları dedikodularla amel eden değildir. Hiç bunlara kafanızı takmayın. Biz işimize bakalım. Ama hep söyledik ya bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım. Birileri parti kuruyormuş, şunu yapıyormuş, bunu yapıyormuş. Hiç bunları kafanıza takmayın. Çok içimizden ayrılıp da parti kuranları gördük. Şu anda sorsam adını sanını bilmezsiniz. Bu iş böyledir. Çünkü bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler.”

Ailemiz Genişleyecek

“Ülkeyi dönüştüren bir partinin kendini bunun dışında tutması düşünülemez” diyen Erdoğan “Amacımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şahsiyetli, söyleyecek sözü olan, iddia sahibi, milletimizin değerleriyle kuşanmış kadrolarla AK Parti ailesini genişletmektir. Önümüzdeki dönemde teşkilatlarımızın kadrolarını güçlendirmenin yanında geleneksel siyaset usullerine yeni yöntemler de ekleyeceğiz. Gerekirse yeni birimler ihdas etmek suretiyle teşkilatlarımızı siyaset yapım sürecinde daha aktif hale getireceğiz” diye konuştu.

Kongre Süreci Başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Sizlere 7. Olağan Büyük Kongre sürecimizi son baharda başlatacağımızın müjdesini vermek istiyorum. Önce delege seçmen listelerini oluşturacak, ardından da belde, ilçe ve il kongreleriyle yola devam edeceğiz. Büyük kongre sürecimizin şimdiden partimize ve ülkemize hayırlı olmasını özellikle diliyorum. Önümüzdeki haftalarda söz verdiğim şekilde 31 Mart seçimlerinde en yüksek oyları aldığımız şehirlerimize teşekkür ziyaretlerine başlayacağım. Gelecek seçim 2023’te. 4 yıl sonraki seçimlerde milletin karşısına ilk günkü heyecanıyla ve 22 yıllık tecrübesiyle bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız” ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı