Ak Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

 

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları İGM ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 31 Mart seçimlerinde halkın teveccühüyle kazanan İlçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

İlk olarak Sarıyahşi İlçe Belediye Başkanı Fatih Ünsal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK heyet verimli geçen görüşmede, İlçeyi daha da geliştirecek fikir alışverişinde bulundu.

 Daha sonra AK heyet ilçe merkezindeki vatandaşları ziyaret ederek hasbıhal etti. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Cengiz Aydoğdu, sorunların çözümü için tek tek not aldı.

 Ağaçören İlçe Başkanlığını ziyaret eden AK heyet burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir süre karşılıklı görüş alış verişinin ardından Ağaçören’den ayrılan AK heyetin son durağı Ortaköy Belediye Başkanlığı oldu.

“Şimdi Daha Çok Çalışacağız”

Ortaköy’ü Gönül Belediyeciliği ile buluşturmak adına yerel seçimlerde gösterdikleri fedakarlık için İl Teşkilatına teşekkür eden Ortaköy İlçe Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir; “Şimdi daha çok çalışacağız. Ortaköy Kazanacak, Türkiye Kazanacak. Yaşanabilir bir Ortaköy hedefiyle çıktığımız yolda projeleri siz değerli Milletvekillerimiz, İl Başkanım ve teşkilatımızın desteğiyle uygulama zamanı” dedi. Başkan Özdemir’den brifing alan Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise halkın menfaatine yönelik hazırlanacak olan her projenin altına imza atacağını vurgulayarak, “Seçimlerin kazananı halkımız olmuştur. Bundan sonra halkımıza en güzel hizmetleri getirmek için çalışacağız. Çalışmalarımızı her zaman istişare ederek ortak akılla yapacağız. Bizim tek meselemiz halka hizmet etmektir” diye konuştu.  Başkan Altınsoy ise, birlik ve beraberliğin daim olması temennisinde bulunarak Başkan Özdemir’e görevinde başarılar diledi. Bir süre karşılıklı fikir alış verişinin ardından AK heyet ilçe merkezindeki vatandaşları ziyaret etti. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı