Afyon’da Rakip Fas Süper Lig Ekibi Mouloudia Oujda

Yeni sezon hazırlıklarında 2. etap kamp çalışmalarına Afyonda devam eden temsilcimiz Aksaray Belediyespor 3. Hazırlık maçında bugün saat 18:00’da Fas süper lig ekiplerinden Mouloudia Oujda ile oynayacak.

Afyon’da Rakip Fas Süper Lig Ekibi Mouloudia Oujda

Siyah beyazlılar afyon kampında ilk oynadığı hazırlık maçında Kilis Belediyespor’u 1-0 ve Fatsa Belediyespor’u 2-0’lık sonuçla mağlup ederek hazırlık maçlarında başarılı bir grafik ortaya koydu. Bugün oynayacağı Fas süper lig ekiplerinden Mouloudia Oujda maçı öncesinde sakatlığı devam eden Hakan Akman dışında eksik bulunmuyor. Siyah beyazlılar afyon son hazırlık maçını 23 ağustos Cuma günü başkentin 2. lig ekiplerinden Etimesgut Belediyespor’u ile oynayarak hazırlık maçları defterini kapatacak.

“Hedefimiz Her Maçı Kazanmak”

Siyah beyazlılarda teknik patron Cem Kavçak; Afyon kampının çok iyi geçtiğini ve oyuncuların çok istekli olduklarına değindi. Takım olma yolunda çok yol kat ettiklerini ve arkadaşlığın üst düzeyde olduğunun altını çizdi. Sezon hazırlıkları öncesinde 3 hazırlık maçı oynadıklarını ve 3 karşılaşmayı kazandıklarını ayrıca gol yemediklerini hatırlattı.

Hazırlık maçlarında skorun önemli olmadığını vurgulayarak kazanmanın da takıma pozitif enerji kattığını ve oyuncularının özgüvenlerinin arttığını ifade etti. Lige sayılı günler kaldığını önlerinde önce bir kupa maçı olduğunu belirten genç teknik adam Kavçak camia olarak hedeflerini her maçı kazanmak olduğunu sözlerine ekledi. Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon